Sparaliżowany piesek słyszy głos taty, którego nie widział pół roku. Powitanie łamie serce

Ten piesek z filmu jest jedyny w swoim rodzaju! Nie tylko ma wielkie serce, ale determinację i wytrwałość wojownika, podobnie jak jego właściciel, który wrócił po 6 miesiącach do domu z misji poza granicami kraju.

Piesek o imieniu Emma urodził się z wrodzoną wadą i jest kaleką. Nie jest w pełni sprawny i ma sparaliżowane tylne łapki. Jednak wcale nie przeszkodziło w tym, aby przywitać się radośnie ze swoim ukochanym panem, za którym suczka tak bardzo tęskniła. Wszystko nagrała żona żołnierza, która nie mogła ukryć wzruszenia tą chwilą.

Dziś tylne łapki Emmy zostały amputowane, ponieważ suczka nie chciała korzystać z wózka. To wcale nie zmienia faktu, że jest ona jedną z najbardziej wyjątkowych istotą na tym świecie!

Filmik ukazujący życie z perspektywy psa. Właśnie to powiedziałby, gdyby umiał mówić

Jeśli kiedykolwiek miałeś zwierzaka, ten film poruszy Twoje serce bez dwóch zdań. Dzięki niemu będziesz mógł przypomnieć sobie wiele pięknych chwil spędzonych ze swoim pupilem. Co więcej, to kolejny dowód na to, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Poruszający film nakręcono z perspektywy psa, który został porzucony i skazany na pewną śmierć

Na szczęście, szczeniak został uratowany przez pewnego mężczyznę, który postanowił się nim zaopiekować. Z biegiem czasu tę dwójkę połączyła przyjaźń na całe życie. Zwierzak wspierał swojego przyjaciela w najważniejszych momentach jego życia. Stał się częścią jego rodziny, kochał i był kochany.

Krótkometrażowy film „Gdybym mógł mówić” to piękna forma podziękowania, za wspólnie spędzone lata

Przyjaźń tego typu to bezcenna więź, której nikt, ani nic nie jest w stanie zastąpić. Każdy kto posiada lub posiadał czworonożnego przyjaciela, powinien zobaczyć to nagranie, dlatego też podziel się nim ze swoimi bliskimi.

 

20 zwierzaków, które mają w sobie tyle miłości, że mogłyby nią obdarować cały świat

Zwierzęta bardzo często odczuwają te same emocje co ludzie. Od empatii i miłości po nienawiść i strach. Trzeba jednak przyznać, że potrafią okazywać uczucia w dużo szczerszy i bardziej bezpośredni sposób niż my. Te 20 wyjątkowych zdjęć pokazuje, że zwierzęta są gotowe udzielić wsparcia i pomocy każdemu, niezależnie od tego kim jest.

20 zwierzaków, które mają w sobie tyle miłości, że mogłyby nią obdarować cały świat:

20 zdjęć, które pokazują jak miłość i opieka leczą zranione serce

Zwierzęta doświadczają równie wielu emocji, co ludzie. Istnieje ogrom czynników, które mogą je zasmucić, przestraszyć czy zranić zarówno pod względem emocjonalnym, jak i fizycznym. Właśnie dlatego powinniśmy robić wszystko, co w naszej mocy, aby były szczęśliwe, ponieważ podobnie jak my, jedyne czego potrzebują, to miłość.