Filmik ukazujący życie z perspektywy psa. Właśnie to powiedziałby, gdyby umiał mówić

Jeśli kiedykolwiek miałeś zwierzaka, ten film poruszy Twoje serce bez dwóch zdań. Dzięki niemu będziesz mógł przypomnieć sobie wiele pięknych chwil spędzonych ze swoim pupilem. Co więcej, to kolejny dowód na to, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Poruszający film nakręcono z perspektywy psa, który został porzucony i skazany na pewną śmierć

Na szczęście, szczeniak został uratowany przez pewnego mężczyznę, który postanowił się nim zaopiekować. Z biegiem czasu tę dwójkę połączyła przyjaźń na całe życie. Zwierzak wspierał swojego przyjaciela w najważniejszych momentach jego życia. Stał się częścią jego rodziny, kochał i był kochany.

Krótkometrażowy film „Gdybym mógł mówić” to piękna forma podziękowania, za wspólnie spędzone lata

Przyjaźń tego typu to bezcenna więź, której nikt, ani nic nie jest w stanie zastąpić. Każdy kto posiada lub posiadał czworonożnego przyjaciela, powinien zobaczyć to nagranie, dlatego też podziel się nim ze swoimi bliskimi.

 

23 zdjęcia, które wykonano w chwili, gdy zaginione psiaki odnalazły swoje rodziny

Zaginięcie zwierzaka to najgorszy koszmar każdego opiekuna. Czasami wystarczy jeden głupi błąd, by nasi ukochani towarzysze się zgubili. Ale sporej części z nas udaje się pupila odzyskać i radość w takich momentach jest przeogromna.

Zobacz także: Firma z Warszawy stworzyła obrożę, dzięki której możesz śledzić lokalizację swojego zwierzaka

23 zdjęcia, które wykonano w chwili, gdy zaginione psiaki odnalazły swoje rodziny:

35 podnoszących na duchu zdjęć, które sprawią, że Twój dzień będzie wesoły i kolorowy

Śpij, jedz, pracuj i … powtórka. Napięty do granic możliwości harmonogram dnia to dla wielu osób codzienność. Niestety taki tryb życia obfituje w nieustanny stres. Gdyby nie nasze zwierzaki, bylibyśmy zgubieni. To właśnie dzięki nim życie staje się znośniejsze. Poniższe 35 zdjęć pokazuje, jak wiele znaczy w życiu człowieka obecność psa.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka od zawsze

Froma Walsh, profesor z Wydziału Psychiatrii Uniwersytetu w Chicago, twierdzi, że już nasi dalecy przodkowie przed wiekami doskonale wiedzieli o znaczeniu więzi między człowiekiem, a zwierzęciem.

W czasach starożytnych i w rozmaitych kulturach na całym świecie zwierzęta były szanowane jako partnerzy niezbędni człowiekowi do przetrwania. Wiele tradycji duchowych szanowało relacje między ludźmi a wszelkimi zwierzęcymi formami życia.

Psy były uważane za tak lojalnych towarzyszy życia, że ​​były czczone jako przewodnicy zmarłych w zaświatach. Kiedy umarł pies, jego właściciele golili sobie brwi, smarowali włosy błotem i całymi dniami głośno lamentowali.

Po 8 latach rozstania jego zaginiony pies wchodzi do pokoju. Co za spotkanie!

Utrata psa, który był dla nas członkiem rodzinny, z reguły jest bardzo bolesnym przeżyciem. Często traktujemy naszych czworonożnych przyjaciół, jak swoje dzieci. Nic więc dziwnego, że ich śmierć potrafi ogromnie zaboleć. Niemal takie same odczucia towarzyszą nam w przypadku, gdy domowy pupil zaginie i za żadne skarby nie jesteśmy w stanie go znaleźć.

Co więc można zrobić, kiedy pies dosłownie rozpłynie się w powietrzu, a Ty nie masz najmniejszego pomysłu na to, co zrobić, aby znów wrócił do domu?

Joshua Edwards został wezwany po tym, jak jego zwierzak został znaleziony za pomocą specjalnego mikroczipa, który został mu wszczepiony tuż po narodzinach. Czworonóg imieniem Duke zaginął niespełna 10 lat temu. Nic więc dziwnego, że właściciel pogodził się z tym, że już nigdy więcej go nie zobaczy. Jednak pewnego dnia zadzwonił telefon mężczyzny. To podczas rozmowy dowiedział się, że jego pies został odnaleziony! Dasz wiarę, że stało się to po tylu latach?!

Powitanie zostało uwiecznione na nagraniu. Wszystko wskazuje na to, że zwierzak wciąż pamiętał o swoim właścicielu.