40 zdjęć, które pokazują, jak słodkimi i uroczymi zwierzątkami są oposy

Z wyglądu najbliżej im do wielkiego, przerośniętego szczura i wydają się idealne na wcielanie się w czarne charaktery w bajkach. Trudno sobie wyobrazić, ze niektórzy wolą je od psów i kotów. Trudno? Wcale nie! Wystarczy, że się spojrzy na te zdjęcia i można się w nich zakochać. Oposy są naprawdę urocze i czas poświęcić im chwilę!

40 zdjęć, które pokazują, jak słodkimi i uroczymi zwierzątkami są oposy:

Oszaleliśmy na punkcie tej dwójki. Poznaj jeżyka Herbee i kota Audree

Już za chwilę zobaczysz coś, co umili twój dzień. Jesteś gotowy? Czas, abyś poznał jeżyka o imieniu Herbee oraz kota bengalskiego o imieniu Audree. Ta dwójka należy do rodziny Mr. Pokee i zyskała już mnóstwo fanów. Ich opiekunka, Talitha Girnus z Niemiec, stale publikuje przygody zwierząt w mediach społecznościowych, a ich profil na Instagramie obserwuje już ponad 1,8 mln osób! Ta słodka dwójka niemal natychmiast potrafi poprawić humor. Przewiń poniżej, aby zobaczyć urocze przygody Herbee i Audree. Jeśli chcesz zobaczyć więcej ich zdjęć, odwiedź konto zwierzaków na Instagramie.

Urocze przygody jeża Herbee i kota Audree:

30 uroczych jeżyków, które sprawią, że się rozpłyniesz

Jeże to naprawdę urocze stworzonka, a jeśli nadal nie wierzysz, to za chwilę zobaczysz coś, co na pewno zmieni twoje zdanie. Poniżej zobaczysz 30 uroczych zdjęć jeżyków, które sprawią, że się rozpłyniesz. Idealne na poprawę humoru!

30 uroczych jeżyków:

20 przesłodkich szczurów, przez które rozpływamy się z rozkoszy

Szczury to kontrowersyjne zwierzaki – te gryzonie nie budzą raczej dobrych skojarzeń, może oprócz filmu o szczurze kucharzu… Jednak chcemy odczarować opinię o szczurach jako strasznych, mrocznych kreaturach, które pod osłoną nocy plądrują śmietniki i tylko czyhają, żeby nas ugryźć w kostkę! Zobaczcie nasza galerię, która jest dowodem na to, że szczury mogą być po prostu super słodkie!

20 przesłodkich szczurów, przez które rozpływamy się z rozkoszy

Szczury raczej nie budzą pozytywnych emocji, ale jeśli jesteście gotowi uwierzyć, że potrafią być urocze, słodkie i kochane, to zapraszamy do naszej galerii!