Mała kaczka codziennie rano ma przezabawny rytuał. Mężczyźnie w końcu udaje się ją nagrać

Charley jest malutką żółtą kaczuszką. Jak się okazuje jest to niesamowita przyjaciółka swojego właściciela, która codziennie rano robi coś wyjątkowego. Można nawet stwierdzić, że jej zachowanie stało się porannym rytuałem tej dwójki.

Co też robi Charley? Otóż kaczuszka codziennie rano czeka na swojego właściciela, aby mu towarzyszyć. Kiedy ten przyśpiesza, maluszek również zaczyna biec, tak jakby nie chciał rozdzielić się ze swoim właścicielem.

Nagranie zobaczyło już ponad 10 mln osób! Ty również musisz je zobaczyć! No i oczywiście daj znać co sądzisz o małej i uroczej bohaterce. Chciałbyś mieć takiego przyjaciela?

Mały buldog zdenerwował się na właściciela. Reakcja szczeniaka jest po prostu przesłodka!

Greta to mały szczeniak buldoga, który w ostatnim czasie zyskał popularność. A wszystko dzięki wideo nakręconemu przez swojego właściciela. Na filmiku widać, jak szczeniak leży na podłodze i szczekaja na swojego pana, który siedzi na kanapie. Nie jest pewne, dlaczego Greta się tak zdenerwowała. Być może chciała, aby jej pan był na podłodze i bawił się z nią. A może po prostu Greta też chciała być na kanapie? Bez względu na powód buldog udowodnił, że jest po prostu przesłodki!