Kobieta po kryjomu nagrywa zachowanie pracownika w salonie dla psów

Dla niektórych psów kąpiel to największy dramat na świecie. Okazuje się jednak, że na wszystko jest sposób i trzeba mieć do pewnych rzeczy odpowiednie podejście. Więcej na ten temat wie 58-letni Luis Antonio Caballero, który pracuje w jednym z salonów dla zwierząt. Nie byłoby w tym absolutnie nic dziwnego, gdyby nie fakt, w jaki sposób mężczyzna wykonuje swoją pracę. Na pewno nie jest znużony życiem. Swoją energią chce zarazić psiaka z filmu.

Caballero prowadzi działalność razem z żoną Gabrielą w samym Buenos Aires

Niedawno jego żona uchwyciła to, jak mężczyzna zajmuje się psem jednego z klientów. Nie ma szans, aby się nie uśmiechnąć, gdy widzi się tak słodki obrazek!

„Wyszłam tylko na chwilę na zaplecze, aby zrobić herbatę. Gdy wróciłam, mój mąż już szalał z psem. Nie wiedział, że jestem w tym samym pomieszczeniu. Wzięłam telefon i zaczęłam nagrywać. Dla Was może to dziwne, ale u nas taki widok można spotkać na co dzień.”

Luis nie tylko zajmuje się dbaniem o czystość zwierząt. Po godzinach pomaga także bezdomnym psom i próbuje znaleźć dla nich domy

„To jest jego całe życie. Kocha zwierzęta najmocniej na świecie, a one go po prostu uwielbiają.”

Suczka przykuta do ściany w czasie powodzi. Poziom wody stale się podnosił

Gdy poziom wody w rzece Brazos w Teksasie zaczął gwałtowanie wzrastać, tysiące osób z okręgu musiało się ewakuować. Zabierając najcenniejsze rzeczy, ludzie opuszczali swoje domy w ogromnym pośpiechu….

W nagraniu powyżej przedstawiono historię psa, który został cudem ocalony podczas powodzi. I choć nie wiemy do końca, co wydarzyło się w domu, przed którym go znaleziono, jedno jest pewne: został on przykuty do jednej ze ścian, a stan wody ciągle się podnosił. Zwierzę, uwięzione w mętnej wodzie, znalazło się w dramatycznej sytuacji.

Na szczęście cała historia ma szczęśliwie zakończenie. Sunia została uratowana przez miejscową ekipę wiadomości NBC12, która przygotowywała materiał o historycznej powodzi. Dwóch członków ekipy od razu ruszyło na ratunek zwierzakowi. Psina trafiła do Houston Humane Society, gdzie otoczono ją opieką.