19 rozbrajających zdjęć kotów, które zostały pstryknięte w idealnym momencie

Wykonywanie zdjęć zwierzakom wiąże się ogromną cierpliwością. Nawet profesjonalny fotograf może mieć kłopot, aby uchwycić ten idealny moment. Okazuje się jednak, że czasem wystarczy odrobina szczęścia, aby wykonać super ujęcia. Poniżej zobaczysz 19 rozbrajających zdjęć kotów, które zostały pstryknięte po prostu w idealnym momencie. Oczywiście zrobili je amatorzy!

19 rozbrajających zdjęć kotów, które zostały zrobione w idealnym momencie:

15 zdjęć udowadniających, że koty są mistrzami naśladownictwa

Masz kota? Jeśli nie, zaadoptuj takowego tak szybko, jak to możliwe, ponieważ te puszyste futrzane kulki są w stanie rozjaśnić każdy ponury dzień. Ich wyobraźnia zdaje się nie mieć granic, a ich zdolność naśladownictwa jest po prostu imponująca. Zobacz sam!

15 zdjęć udowadniających, że koty są mistrzami naśladownictwa, a nam pozostaje jedynie zachwycać się ich talentem:

„Hej, coś jest nie tak z twoim kotem”. Oto 30 kociaków, które chyba się popsuły

Nikogo nie zdziwiłoby stwierdzenie, że jedną z największych nierozwiązanych zagadek w tym szalonym świecie jest kocia logika. Możemy w ich towarzystwie spędzić całe lata, a i tak nigdy jej nie pojmiemy. Z kotami z poniższym zdjęć zdecydowanie jest coś nie tak… Ciekawe, czy można je oddać na gwarancję.

„Hej, coś jest nie tak z twoim kotem”. Oto 30 kociaków, które chyba się popsuły:

27 zabawnych kotów próbujących ukryć się przed weterynarzem

Psy często płaczą, kiedy muszą iść do weterynarza. Koty natomiast wolą się przed nim ukryć. Te futrzaki myślą, że jeżeli one nie widzą lekarza, to on także ich nie widzi! W tym artykule przygotowałam dla ciebie zbiór najzabawniejszych kociaków próbujących ukryć się przed weterynarzem. Zdjęcia wysłali ich opiekunowie. Daj znać, który kot jest twoim faworytem!

27 kotów ukrywających się przed weterynarzem:

50 kotów, które są mistrzami dramatyzowania. Zasługują na Oscara

Koty bywają niezwykle dramatyczne, nawet w zwykłych życiowych sytuacjach. Zobaczcie nasza galerię tych niesamowitych stworzeń, które wyjątkowo uwielbiają dramatyzować. Ich mimika zasługuje na Oscara!

50 kotów, które są mistrzami dramatyzowania

46. O  nieee, woda!!

47. System się zawiesił

48. Ałaaaaa!!

49. Jak to ostatni odcinek??

50. Zoom

21 bardzo dziwnych zdjęć kotów. Trzeba przyjrzeć się dwa razy, by je zrozumieć

Te zdjęcia wyglądają zupełnie niedorzecznie, gdy się na nie po raz pierwszy spojrzy. I dopiero gdy się dłużej nad nimi zastanowisz, to zaczniesz kapować co się na nich dzieje. Oto 21 „wyzwań”, przy których nie raz się zaśmiejesz do rozpuku.

21 prześmiesznych fot kociaków, których zrozumienie zajmie Ci dobrą chwilkę.

27 zdjęć, które pokazują, że w kotach drzemie demoniczna strona

O kotach można powiedzieć bardzo wiele. Są bardzo inteligentne, niezależne i wiedzą czego chcą od życia. Potrafią być również mega urocze i słodkie.

Koty to także bardzo tajemnicze futrzaki, które skrywają wiele sekretów. I jeden z nich poznasz już za chwilę, oto 27 zdjęć na których uchwycono ich demoniczne cechy.