Ten kot szczeka jak pies. Gdy uświadamia sobie, że go przyłapano, zachowuje się dość dziwnie

Koty są jednymi z najbardziej nieprzewidywalnych zwierząt na świecie. Zdarza się, że potrafią robić rzeczy naprawdę zabawne, czasami też dość przerażające, a niekiedy i bardzo, bardzo dziwne…

Właściciel tego kota myślał, że za oknem szczeka jakiś pies – nic dziwnego, w końcu wyglądał przez nie jego czarny pupilek. Jednak, okazało się, że wcale nie jest tak, jak on myśli…

Szczekał jego kot we własnej osobie!

Kurcze, ale zobaczcie reakcje futrzaka, gdy uświadamia sobie, że został złapany na gorącym uczynku… Jest odrobinę dziwna, żeby nie powiedzieć, hmmmm…przerażająca, prawda?

30 zdjęć wściekłych kotów. One nawet kiedy się złoszczą, są urocze!

Podobnie jak my ludzie, koty również odczuwają różne emocje. Są szczęśliwe, gdy je karmisz i przytulasz, ale potrafią być także bardzo rozgniewane, gdy coś nie idzie po ich myśli. Bądź mądrym właścicielem i wiedz, kiedy się wycofać, aby nie zostać podrapanym. Czasem musisz po prostu poczekać, kiedy twojemu futrzakowi przejdzie. Poniżej zobaczysz 30 zdjęć najbardziej rozzłoszczonych kociaków. Nawet wtedy są przeurocze!

25 zabawnych kotów, które wcisnęły się w pozornie niemożliwe miejsca

Każdy opiekun kota może chyba przyznać, że nie ma miejsca w domu, w którym nie zmieściłby się jego kot. Łatwo zauważyć, że nasze futrzaki lubią wypoczywać w małych i ciasnych pomieszczeniach, takich jak kartony, pudełka itp. Okazuje się, że ma to swoje wytłumaczenie. Koty to drapieżniki, a więc małe pomieszczenia są dla nich świetną kryjówką do śledzenia swoich ofiar. Koty czują się bezpiecznie w zamkniętych pomieszczeniach, a niektóre badania sugerują, że pudełka zmniejszają poziom ich stresu. Oprócz tego trzeba przyznać, że nasze zwierzaki wyglądają po prostu uroczo w tych ciasnych miejscach, do których jakimś cudem się wcisnęły!

Poniżej zobaczysz 25 najlepszych zdjęć przesłanych przez opiekunów kotów:

Właśnie tak wyglądałby świat, gdyby koty były znacznie większe niż w rzeczywistości

Koty są wspaniałe, ale myślałeś kiedyś, jakby to było, gdyby te futrzaki osiągały znacznie większe rozmiary niż w rzeczywistości? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć rosyjski artysta Andrey Scherbak, który ukazał ponad 150 zdjęć ukazujących życie z gigantycznymi kotami. W tym artykule wybraliśmy 30 fotografii, które naszym zdaniem są najlepsze. Chciałbyś żyć w takim świecie?

30 zdjęć, które ukazują, jak wyglądałby świat, gdyby koty były znacznie większe niż w rzeczywistości: