17 opętanych kotów, które wywołują ciarki na całym ciele

Bywają kociaki tak mrrroczne, że aż strach się bać. Te, które zobaczysz poniżej, naprawdę przerażają. Aż ciarki przechodzą po całym ciele! Być może warto byłoby wezwać do nich egzorcystę, który odprawił by nad nimi jakieś hokus-pokus. Diabła ewidentnie mają za skórą!

17 opętanych kotów, które wywołują ciarki na całym ciele:

40 kotów, które mają gdzieś pojęcie przestrzeni osobistej

Czasem chce się mieć odrobinę prywatności i świętego spokoju, choćby w łazience własnego domu. Kiedy jednak na pokładzie masz kilka futrzaków, to może to być co najmniej wyzwaniem. I jedyne co Ci pozostaje, to… przyzwyczaić się. Koty z pewnością myślą, że cały świat należy do nich, a pojęcie przestrzeni osobistej to już zupełnie ich nie obchodzi. One rządzą i koniec kropka.

40 kotów, które mają gdzieś pojęcie przestrzeni osobistej:

17 zdjęć, które są dowodem na to, że koty to czysta doskonałość

Nasze kociaki są niezwykłe i nie ma z nimi nawet jednego nudnego dnia. Mimo to i tak potrafią czasem tak zadziwić, że kocha się je jeszcze bardziej. Rzadko kto ma tyle charakteru, co one. Cóż, z czystym sumieniem można przyznać, że są czystą doskonałością i perfekcją!

17 zdjęć, które są dowodem na to, że koty to czysta doskonałość:

Tak wyglądałyby zwierzaki, gdyby miały twarze kotów. Oto 25 szalonych fotek

Na Instagramie pewna osoba wpadła na pomysł, aby dorobić różnym zwierzakom twarze kotów (albo i inne części ciała). Rezultat jest po prostu prześmieszny. Ciekawe tylko, jakby to wyglądało, gdyby ktoś zrobił to samo, ale w druga stronę – cóż może tego lepiej już nie wiedzieć?

Tak wyglądałyby zwierzaki, gdyby miały twarze kotów. Oto 25 szalonych fotek:

30 osób, które powiedziały, że za nic w świecie nie chcą widzieć kota w swoim domu

Wielu ludzi zarzeka się, że nie chce żadnych kotów w swoim domu. Twierdzą, że ich nie lubią ani nie mają na nie czasu. Kiedy jednak jakimś cudem futrzak pojawiają się w ich domach, okazuje się, że nie potrafią już bez nich żyć… Cóż, jak widać poglądy bywają zmienne!

30 osób, które powiedziały, że za nic w świecie nie chcą widzieć kota w swoim domu: