17 kotów, które nie mogą mieć już bardziej gdzieś opinii innych

Nie przejmują się tym, co kto o nich pomyśli i nic nie robią sobie z nakazów swoich opiekunów. Oto futrzaki, które całkowicie poddały się swojej kapryśnej naturze.

17 kotów, które nie mogą mieć już bardziej gdzieś opinii innych:

23 dziwaczne rzeczy, które robią koty. Tylko kociarze zrozumieją

Kocia logika nieraz jest odległa od naszej o całą galaktykę i można naprawdę się zdziwić tym, co wyprawiają te zabawne stworzenia. Ale w końcu nie byłyby sobą, gdyby od czasu do czasu nie odstawiły czegoś śmiesznego. To mogą zrozumieć tylko kociarze!

23 dziwaczne rzeczy, które robią koty:

30 zdjęć wściekłych kotów. One nawet kiedy się złoszczą, są urocze!

Podobnie jak my ludzie, koty również odczuwają różne emocje. Są szczęśliwe, gdy je karmisz i przytulasz, ale potrafią być także bardzo rozgniewane, gdy coś nie idzie po ich myśli. Bądź mądrym właścicielem i wiedz, kiedy się wycofać, aby nie zostać podrapanym. Czasem musisz po prostu poczekać, kiedy twojemu futrzakowi przejdzie. Poniżej zobaczysz 30 zdjęć najbardziej rozzłoszczonych kociaków. Nawet wtedy są przeurocze!

20 najśmieszniejszych kotów kiedykolwiek. Leżymy ze śmiechu!

One zawsze coś zmajstrują i na dodatek zrobią to z takim wdziękiem, że nie da się ich za to nie kochać. Oto psotnicy, jak zwykle w świetnej formie i pełni wigoru. Płaczemy ze śmiechu!

20 najśmieszniejszych kotów kiedykolwiek:

24 wściekłych kotów, z którymi lepiej nie zadzierać

Koty są mistrzami w okazywaniu emocji, a gdy są złe, z łatwością to okazują. Te futrzaki potrafią prezentować wachlarz nastrojów, ale dzisiaj skupimy się na złości. Bohaterowie poniższych zdjęć są tak wściekli, że lepiej z nimi nie zadzierać. Krok w tył!

24 wściekłych kotów, z którymi lepiej nie zadzierać:

18 malutkich kociaków, które wysysają stres niczym odkurzacz

Są małe, urocze i są kociakami. Czego potrzeba więcej? Futrzaki ze zdjęć poniżej działają jak balsam na nawet najbardziej piekące rany, w mig polepszą Twój nastrój i przywiodą uśmiech na twarz.

18 malutkich kociaków, które wysysają stres niczym odkurzacz: