25 zabawnych kotów, które wcisnęły się w pozornie niemożliwe miejsca

Każdy opiekun kota może chyba przyznać, że nie ma miejsca w domu, w którym nie zmieściłby się jego kot. Łatwo zauważyć, że nasze futrzaki lubią wypoczywać w małych i ciasnych pomieszczeniach, takich jak kartony, pudełka itp. Okazuje się, że ma to swoje wytłumaczenie. Koty to drapieżniki, a więc małe pomieszczenia są dla nich świetną kryjówką do śledzenia swoich ofiar. Koty czują się bezpiecznie w zamkniętych pomieszczeniach, a niektóre badania sugerują, że pudełka zmniejszają poziom ich stresu. Oprócz tego trzeba przyznać, że nasze zwierzaki wyglądają po prostu uroczo w tych ciasnych miejscach, do których jakimś cudem się wcisnęły!

Poniżej zobaczysz 25 najlepszych zdjęć przesłanych przez opiekunów kotów:

22 właścicieli kotów pokazało, co ich pupile tak naprawdę robią na co dzień

Zwierzaki mają wyjątkowe osobowości i każde z nich jest różne. Czasami potrafią doprowadzić nas do skrajnych emocji. Podczas gdy jedne są hałaśliwe i lubią płatać figle, drugie uwielbiają spokój i całodniowe drzemki. A co z resztą? Cóż, co niektórych futrzaków nie da się „naprawić” i to właśnie te okazy zobaczysz poniżej. Kilku użytkowników Twittera pochwaliło się tym, jak ich koty spędzają czas każdego dnia. Masa śmiechu gwarantowana ?

Wasze koty też się tak zachowują?

20 bezwstydnych kotów, które uważają się za panów i władców swojego domu

Często przygarniamy pod swój dach kota, aby urozmaicił trochę własne życie. Pragniemy się nim opiekować i dać mu kochający dom. Gdy wracamy z pracy mamy ochotę go przytulić i pomiziać, aby chodź trochę się odstresować.

Kociaki w każdej chwili są w stanie poprawić nasz nastrój słodkim mruczeniem. Jednak czasem pokazują się nam od tej niekoniecznie dobrej strony. Nie słuchają poleceń, podkradają jedzenie, czy celowo coś napsocą. Jestem pewna, że futrzaki po prostu wierzą w to, że to one są prawdziwymi królami i panami świata. Poniższe zdjęcia tylko to potwierdzą.

20 dziwnych kotów, które posiadają swoją własną definicję słowa 'logika'

Nawet jeśli nie jesteś kotem, to zapewne wiesz, że te zwierzaki posiadają swoją własną logikę, która bywa trudna do zrozumienia. W tym miejscu, zobaczysz zdjęcia, które ukazują zabawny tok rozumowania kotów. Cóż, jak to mówią – ich świat i ich kredki!

20 dziwnych kotów, które posiadają swoją własną definicję słowa 'logika':