30 najpulchniejszych kotów, jakie widzieliśmy

Puszki na poniższych fotach wyglądają niezdrowo i zdecydowanie przydałaby im się restrykcyjna dieta dla ich własnego dobra. Niemniej trudno powstrzymać uśmiech, gdy się na te niezdarne kuleczki patrzy.

30 najpulchniejszych kotów, jakie widzieliśmy:

17 kotów, dla których wyrażenie „nie wolno” nie istnieje

Koty jak to koty rządzą się własnymi prawami i są niezwykle ciekawskie. Obce jest im wyrażenie: „nie wolno”, nawet jeśli jest to powiedziane dla ich dobra. Ty jesteś od tego aby im służyć i czasami pomagać, kiedy tego potrzebują. Koty wymiatają i nic nie jest w stanie ich zatrzymać!

17 kotów, dla których wyrażenie „nie wolno” nie istnieje:

25 zabawnych kotów, które wcisnęły się w pozornie niemożliwe miejsca

Każdy opiekun kota może chyba przyznać, że nie ma miejsca w domu, w którym nie zmieściłby się jego kot. Łatwo zauważyć, że nasze futrzaki lubią wypoczywać w małych i ciasnych pomieszczeniach, takich jak kartony, pudełka itp. Okazuje się, że ma to swoje wytłumaczenie. Koty to drapieżniki, a więc małe pomieszczenia są dla nich świetną kryjówką do śledzenia swoich ofiar. Koty czują się bezpiecznie w zamkniętych pomieszczeniach, a niektóre badania sugerują, że pudełka zmniejszają poziom ich stresu. Oprócz tego trzeba przyznać, że nasze zwierzaki wyglądają po prostu uroczo w tych ciasnych miejscach, do których jakimś cudem się wcisnęły!

Poniżej zobaczysz 25 najlepszych zdjęć przesłanych przez opiekunów kotów:

22 zdjęcia, które udowadniają, że wszystkie koty tak naprawdę są cieczą

Poniżej zobaczysz 22 zabawne zdjęcia, które udowadniają, że wszystkie koty tak naprawdę są cieczą. Koniecznie daj znać, które zdjęcie rozbawiło Cię najbardziej!

22 zdjęcia, które udowadniają, że wszystkie koty są cieczą:

13 pechowych kotów, które dokonały najgorszych wyborów życiowych

Niezależnie od tego, jak wyglądał twój dzień i co cię w nim takiego spotkało, te puszki mogły mieć gorzej niż ty. A najstraszniejsze jest to, że nie da się z ich nieszczęścia nie śmiać na całe gardło.

13 pechowych kotów, które dokonały najgorszych wyborów życiowych:

#13 Tak wygląda panika

23 zdjęcia pokazujące, że koty to najdziwniejsze stworzenia, z jakimi mamy do czynienia

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się wejść do pokoju i zobaczyć swojego kota w zadziwiającej sytuacji?

Tak się składa, że większość kotów tak ma. Są dziwne i ich zachowanie nigdy nie zostanie do końca zrozumiane przez nas, ziemskich śmiertelników o ograniczonym umyśle i niepojmujących sił wyższych.

Koty śpią w najdziwaczniejszych pozycjach jakie mogą przyjść do głowy, potrafią zrobić miny, które pozornie wydają się niemożliwe. Czasami nawet decydują się na zrobienie czegoś zupełnie jak ludzie, co daje komiczny efekt końcowy. Tak więc widzicie, że koty to niepojęte istoty. A tutaj kilka dowodów.