15 zdjęć, przez które można by pomyśleć, że kości kotów to tak naprawdę makaron spaghetti

Czasami koty robią rzeczy, które trudno nam zrozumieć. Osobiście często zastanawiam się, czy mój futrzak aby nie jest wykonany z gumy? On potrafi tak się wygiąć, aż szczęka opada. A może jego kości to tak naprawdę makaron spaghetti? Zobacz poniższe zdjęcia i przekonaj się nam.

15 zdjęć, przez które można by pomyśleć, że kości kotów to tak naprawdę makaron spaghetti:

20 kotów, które są za dobre dla tego świata

Mówi się, że wszystkie koty są demonami, ale czy aby na pewno to prawda? Te futrzaki pokazują, że nie! Co więcej, one są wręcz za dobre aby żyć na tej ziemi. Anioły w czystej postaci! Nie wierzysz, przewiń niżej!

20 kotów, które są za dobre dla tego świata:

#1 „Mój pies bał się fajerwerków, a kot przyszedł do niego i go przytulił. Chciał okazać mu wsparcie”

Źródło: twitter.com

#2 Szósta próba wskoczenia na blat – ten filmik na Twitterze doczekał się ponad 15 mln odsłon!

#3 „Zmieniłam pościel, wysprzątałam mieszkanie, a po chwili zdałam sobie sprawę, że kot gdzieś zniknął. Po chwili znalazłam go w świeżo zrobionym łóżku. No tak, on kocha nową pościel”

Źródło: twitter.com

#4 Ten kot udaje, że zawsze je to co jego człowiek

#5 Ten kociak znalazł swoją ulubioną pozycję do snu

Źródło: twitter.com

#6 „Siostra przez przypadek zatrzasnęła drzwi. Poszłam więc sprawdzić, czy tylne drzwi są otwarte. Oto, co się stało”

#7 Ten maluch jest zbyt dobry dla tego świata

Źródło: twitter.com

#8 Wybór kostiumu na Halloween wcale nie musi być taki trudny

#9 Święta z kotem

#10 Znalazł idealną kryjówkę

Źródło: twitter.com

#11 Zasnął w czasie słuchania uspokajającej muzyki

21 powodów, dla których koty są najwspanialszymi istotami tej planety

Koty są najwspanialszymi istotami tej planety, a poniżej zobaczysz 21 powodów dlaczego. Prawdę mówiąc te cudowne futrzaki są zbyt idealne dla naszego świata…

21 powodów, dla których koty są najwspanialszymi istotami tej planety:

Oto Xherdan – kot, którego ludzie nazywają najstraszniejszym. Odważysz się przywitać?

Całkowicie bezwłosa skóra, zmarszczki od stóp do głów oraz chłodne spojrzenie – to idealny opis kota o imieniu Xherdan. Ten zwierzak zdobył tytuł najstraszniejszego kota na świecie. I choć nie spełnia standardów czegoś, co nazwalibyśmy słodkim, to jego wygląd jest bardzo mylący. Mimo że możesz stwierdzić, że on przypomina złoczyńcę knującego straszliwy plan, to tak naprawdę jest kochaną i pełną miłości istotką.

Źródło: Xherdan the naked Cat (@xherdanthenakedcat) / instagram.com

Oto Xherdan

Xherdan jest przedstawicielem rasy sfinks. Jego mama przygarnęła go, gdy miał 12 tygodni i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Aktualnie kociak ma 6 lat i skrada serca wielu internautów.

Źródło: Xherdan the naked Cat (@xherdanthenakedcat) / instagram.com

„Gdy go zobaczyłam, od razu się zakochałam. Wiem, że on może nie wyglądać uroczo, ale gdy ludzie go poznają, uwielbiają go. On ma bardzo słodką osobowość. To taki miły chłopiec” – mówi Sandra Filippi, mama kota.

Źródło: Xherdan the naked Cat (@xherdanthenakedcat) / instagram.com

Wymagająca rasa

Dla niektórych rasa sfinks może wydawać się idealna – brak wszędobylskiej sierści, a na dodatek nie trzeba tracić czasu na wyczesywanie zwierzaka. Jeśli myślisz jednak, że sfinksy nie są wymagające, to jesteś w błędzie. Te koty potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Należy je regularnie kąpać, a także smarować ich skórę przeznaczonymi do tego kosmetykami.

Źródło: Xherdan the naked Cat (@xherdanthenakedcat) / instagram.com

„Opieka nad sfinksem wymaga sporo zaangażowania, ale to wszystko jest tego warte. Xherdan jest naprawdę wyjątkowy. Zawsze potrafi poprawić mi humor” – przyznała Sandra.

Źródło: Xherdan the naked Cat (@xherdanthenakedcat) / instagram.com

Instagram kota

Sandra założyła kotu własny profil na Instagramie, na którym dzieli się jego zdjęciami. Xherdan zyskuje coraz większą popularność – obserwuje go już ponad 33 tysiące użytkowników. Nic dziwnego – on jest boski.

Aby zobaczyć więcej zdjęć wyjątkowego kota, przewiń poniżej.

 

14 nikczemnych kotów, które wybrały najgorszy czas na zniszczenie papieru toaletowego

Nasi dziadkowie często opowiadali, jak za ich czasów ciężko było zdobyć produkty takie jak np. papier toaletowy. Jeszcze niedawno te opowieści wydawały się trudne do zrozumienia. Aż do dzisiaj. Teraz jak nigdy wcześniej jesteśmy w stanie ich zrozumieć. Przez pandemię koronawirusa papier toaletowy stał się już produktem luksusowym. No tak… Tylko jak wytłumaczyć to kotu? Jak wiadomo, te stworzenia nie obowiązują żadne zasady, a poniższe zdjęcia doskonale to udowadniają. Przewiń poniżej, a zobaczysz 14 nikczemnych kotów, które wybrały najgorszy czas na zniszczenie papieru toaletowego. Da się go jeszcze odratować?

Te koty dokonały bardzo złych wyborów życiowych. Idealnie uchwycone zdjęcia!

Jak wiadomo koty są wspaniałe, mądre i dostojne. Pamiętajmy jednak, że każdemu zdarza się popełnić błędy – nawet tak cudownym istotom. Poniżej znajdziesz 22 koty, które dokonały bardzo złych wyborów życiowych, a ich zdjęcia zostały uchwycone w idealnym momencie. Myślisz, że da się to jeszcze odkręcić?

22 koty, które dokonały bardzo złych wyborów życiowych: