×

Nikt nie mógł uwierzyć, co wyczynia jej kot. W końcu go nagrała, wideo to hit

Dla wielu ludzi kochających muzykę, pierwsza próba gry na instrumencie może być elektryzującym doświadczeniem, które pozostanie z tobą przez całe życie. Wygląda jednak na to, że koty mają nieco inny stosunek do muzyki, o czym doskonale świadczy przezabawny filmik z TikTok’a. Od czasu publikacji wideo zostało odtworzone przez ponad 2,7 miliona osób. Ten mruczek chyba nie jest miłośnikiem pianina…

„Mam już dość tego rzępolenia!”

Granie na pianinie może być wspaniałym doświadczeniem, ale wychodzi na to, że koty mają nieco inny stosunek do muzyki niż my. Gdy właścicielka tego mruczka zaczęła grać na instrumencie, z początku futrzak jedynie stał na jego szczycie i mu się przyglądał. Wygląda jednak na to, że zwierzak miał już dość tego rzępolenia i nagle wskoczył na klawisze. Wtedy dzieje się prawdziwa muzyczna katastrofa.

Przezabawny koncert

Kot zaczął przemykać od lewej do prawej strony, desperacko próbując znaleźć miejsce, które nie wydaje dźwięku. Nie zdawał sobie jednak sprawy z działania pianina, a przez swoje ruchy zaczął wydawać jedynie całą gamę zabawnych dźwięków. Cóż… ten kot najwyraźniej nie jest fanem muzyki.

Wideo, które rozbawiło ludzi

Wszystko zostało zarejestrowane na przezabawnym filmiku, który trafił do sieci. Od czasu publikacji, wideo obejrzało już ponad 2,7 miliona ludzi.

Zabawny filmik możesz obejrzeć poniżej:

@froggieyy

#TreatYourPet #catsoftiktok #cat #kitty #kitten #music #piano #fyp #funny #lol #cute

♬ original sound – Froggieyy

A Twój pupil lubi muzykę?

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować