×

Skuks wpadł w straszliwą pułapkę. Kobieta odłożyła strach na bok, jej akt wzruszył internautów

Pewnego dnia, podczas przejażdżki w pobliżu swojego domu w Kanadzie, Roxane Delaire zauważyła coś, co od razu ją zatrzymało. Na poboczu drogi apatycznie przechadzał się skunks w tarapatach. Głowa biednego zwierzęcia została uwięziona w aluminiowej puszce – i wydawało się, że nie jest w stanie samodzielnie wydostać się z pułapki. Roxane postanowiła odłożyć wszelkie obawy na bok i pomóc skunksowi.

Postanowiła uratować skunksa

Gdy Roxane Delaire zauważyła skunksa w pułapce, od razu postanowiła mu pomóc. Odłożyła na bok cały strach przed smrodem i postanowiła zostać bohaterką zwierzęcia.

Niezwykły moment uchwycono na filmiku:

Gdyby nie ona, nie przeżyłby długo

Z głową uwięzioną w puszce, skunks nie był w stanie jeść, pić oraz unikać wszelkich niebezpieczeństw. Gdyby nie Roxane, z pewnością nie przeżyłby długo. Zdjęcie puszki zajęło kobiecie kilka prób, ale w końcu udało się jej uwolnić zwierzaka z pułapki. I tak zwykły kawałek śmieci stał się artefaktem jej bohaterstwa!

Po opublikowaniu powyższego filmiku w Internecie, Roxane otrzymała mnóstwo zasłużonych pochwał za jej akt dobroci w stosunku do bezbronnego skunksa — ale wydaje się, że szczęśliwe zakończenie tej historii było już wystarczającą nagrodą dla kobiety!

To był naprawdę miły moment. – dodała Roxane.

 

Może Cię zainteresować