Codziennie obserwował wiewiórki i podzielił się ze światem 30 najpiękniejszymi zdjęciami

Geert Weggen to holendersko-szwedzki fotograf, który przez dłuższy czas codziennie obserwował wiewiórki. Dzięki temu udało mu się wykonać wspaniałe zdjęcia, które zostały opublikowane w zagranicznych gazetach, czasopismach, książkach, kalendarzach, a także w telewizji. W ostatnim czasie mężczyzna podzielił się ze światem 30 najpiękniejszymi fotografiami, jakie udało mu się wykonać wiewiórkom. Muszę przyznać, że są wspaniałe! Efekt pracy mężczyzny możesz obejrzeć poniżej. Koniecznie daj znać, co myślisz o tych zdjęciach.

 

44 finałowe zdjęcia konkursu na najzabawniejszego zwierzaka 2020 roku

Pewnie nawet nie wiedziałeś, że coś takiego jest, ale co roku przyznawane są nagrody Comedy Wildlife Photography Awards za zdjęcie, na którym dzikie zwierzęta robią coś przezabawnego. Fotki z tego roku ani trochę nie rozczarowują!

Jakie są Twoje typy? Kandydaci w tej edycji wydają się naprawdę mocni. Oto wszystkie foty, które dostały się do ścisłego finału:

13 zwierzaków, które wyglądają jak z bajki. Ciężko uwierzyć, że istnieją naprawdę

Wyglądają, jak fantazja grafika tworzącego animacje dla Disneya. Albo jak przybysze z Krainy Czarów zza magicznego lustra Alicji. Gdy się patrzy na te przedziwne zwierzaki, to trzeba przyznać, że przyrodzie udała się w ich przypadku bardzo niezwykła sztuczka – są zarazem przezabawne i niezwykle urocze.

13 zwierzaków, które wyglądają jak z bajki:

11 gatunków zwierząt, które zmieniły się na przestrzeni lat. Jak wyglądali ich przodkowie?

Czy to na drodze udomawiania przez człowieka, czy też za sprawą naturalnych procesów, królestwo zwierząt nie przestaje się rozwijać. Niektóre zwierzęta pomimo ewolucji wciąż pozostają podobne do swoich przodków, podczas gdy inne zupełnie nie przypominają swoich krewnych. Poniższe 11 zdjęć przedstawia zwierzęta, które niemal całkowicie utraciły podobieństwo do swoich przodków.