×

Wściekły lampart wpada w szał i rzuca się na samochód. Jest wiele rannych

W Indiach kilka dni temu doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Lampart z impetem zaatakował ludzi w mieście Jorhat. Wszystko odgrywało się na kampusie studenckim, który graniczy z lasem deszczowym. W wyniku ataku zwierzęcia 15 osób zostało rannych.

Reklama

Lampart wpadł w szał i zaatakował ludzi

Piętnaście osób zostało rannych w wyniku ataku lamparta w indyjskim mieście Jorhat. Drapieżnik zaatakował ludzi w poniedziałek na kampusie studenckim, który graniczy z lasem deszczowym. W sieci pojawiło się szokujące nagranie z tego zdarzenia. Widać na nim, jak lampart wpada w niesprowokowany szał i przeskakuje przez ogrodzenie z drutu kolczastego, a potem uderza w przejeżdżający samochód, po czym szaleńczo biega po ulicy. W wyniku jego ataku 15 osób jest rannych.

Twitter

Twitter

Twitter

Twitter

Jak podaje News18, wściekły lampart zaatakował conajmniej 15 osób, w tym strażnika leśnego oraz mamę i jej dwie córki, po czym uciekł w zarośla.

Reklama

Wielu rannych wymagało hospitalizacji, ale wydaje się, że nie grozi im już niebezpieczeństwo. – podają ratownicy.

Zwierzę zostało złapane w ubiegły czwartek po dwudniowych poszukiwaniach. Zostanie poddany dalszym badaniom, zanim zostanie wypuszczony do Parku Narodowego Kaziranga. Lamparty zazwyczaj nie atakują ludzi bez prowokacji. Chociaż nie wiadomo, co spowodowało szał, uważa się, że zwierzę uciekło z pobliskiego rezerwatu przyrody Gibbon w poszukiwaniu pożywienia.

Reklama

Może Cię zainteresować