Słodki psiak śpi w najlepsze, kiedy nagle budzi go jego własne pierdnięcie

Szczeniaczki są tak urocze, że można się w nie wpatrywać godzinami. Ich nieporadność wzbudza tylko pozytywne odczucia. Tak samo było w przypadku tego maluszka, który słodko sobie drzemał.

Wpatrzeni w niego właściciele po raz kolejny nagrywali swojego czworonożnego przyjaciela, ale nie spodziewali się, że zarejestrują coś tak śmiesznego! Szczeniaczek wystraszył się bowiem swojego własnego pierdnięcia. Co za gapa!

20 bezwstydnych kotów, które uważają się za panów i władców swojego domu

Często przygarniamy pod swój dach kota, aby urozmaicił trochę własne życie. Pragniemy się nim opiekować i dać mu kochający dom. Gdy wracamy z pracy mamy ochotę go przytulić i pomiziać, aby chodź trochę się odstresować.

Kociaki w każdej chwili są w stanie poprawić nasz nastrój słodkim mruczeniem. Jednak czasem pokazują się nam od tej niekoniecznie dobrej strony. Nie słuchają poleceń, podkradają jedzenie, czy celowo coś napsocą. Jestem pewna, że futrzaki po prostu wierzą w to, że to one są prawdziwymi królami i panami świata. Poniższe zdjęcia tylko to potwierdzą.

15 niesamowitych faktów na temat zwierząt, o których sam nauczyciel biologii nie wie

W świecie zwierząt znajdziemy mnóstwo cudów, które czasem trudno nam dostrzec i w nie uwierzyć. Weźmy np. pod uwagę takie fakty jak te, że: pingwiny mają kolana, ptaki się malują, istnieje kwadratowa rozgwiazda. Te wszystkie rzeczy są niezwykłe i nadzwyczajne, przez co trudno nam uwierzyć w to, że są prawdziwe. Jeśli jednak poświęcisz chwilę uwagi i przejrzysz ten artykuł, przekonasz się, że to prawda.