20 razy kiedy zwierzęta zasnęły w tak zawstydzających pozycjach, że to aż przekomiczne

Sen to czas, w którym nie kontrolujemy naszych ciał i czasami okazuje się to absolutnie zabawne. Na przykład kaszaloty i morsy śpią „stojąc w miejscu” w wodzie. Myśleliśmy, że koty są najdziwniejszymi śpiochami na Ziemi, ale wcale nie! Jak widać, mają sporą konkurencję – zobacz sam.

20 razy kiedy zwierzęta zasnęły w tak zawstydzających pozycjach, że to aż przekomiczne:

18 zwierzaków, które kochają przytulanie bardziej niż cokolwiek na świecie

Zwykły gest, jakim jest przytulenie, sprawia, że od razu czujemy się spokojniejsi i bezpieczniejsi. Pomaga nam także pozbyć się stresu i podnieść poziom endorfin. Czyli dzięki przytulaskowi stajemy się po prostu szczęśliwsi! Mały gest, a znaczy i wyraża więcej, niż słowa. Okazuje się, że nie tylko ludzie potrzebują się przytulać. Zwierzaki też lubią to robić! Tylko spójrz!

23 urocze zdjęcia, które sprawiają, że uśmiech pojawia się nawet w zły dzień

Każdy z nas ma czasem gorszy dzień. To całkiem normalne, zwłaszcza kiedy słońce pojawia się coraz rzadziej, a ciemność zapada coraz szybciej. Jednak nawet w takie dni warto znaleźć coś, co poprawi humor choćby na chwilę. Mawia się, że śmiech to zdrowie, a oglądając poniższe zdjęcia ze zwierzakami w roli głównej, uśmiech z całą pewnością zagości na Twojej twarzy.

#23 Shiba nigdy nie przestaje się uśmiechać

Instagram
Instagram

Mam nadzieję, że choć trochę poprawiłam Ci humor ☺️