16 zwierzaków, które miały lepsze przygody niż sam Indiana Jones

Nam ludziom wydaje się, że niesamowite przygody można mieć tylko setki kilometrów od domu w zupełnie niecodziennych okolicznościach, tymczasem prezentujemy Wam galerię zwierzaków, które niezwykłe przygody przeżywają każdego dnia – w domu, na spacerze i w ogrodzie.

16 zwierzaków, które miały lepsze przygody niż sam Indiana Jones:

 

 

23 zdjęcia, które pokazują, dlaczego każde dziecko powinno dorastać wraz ze zwierzakiem

Zwierzęta są źródłem wielu pozytywnych emocji w każdej rodzinie. Według badań obecność zwierzaka w domu wpływa pozytywnie na rozwój duchowy dziecka. Futrzani przyjaciele uczą małych ludzi empatii oraz troskliwości. Zwierzęta są najlepszymi towarzyszami dla każdego dziecka, a dzięki nim dzieciństwo będzie pełne radości i śmiechu.

Poniżej zobaczysz 23 zdjęcia, które udowadniają, że każde dziecko powinno dorastać wraz ze zwierzakiem:

18 zabawnych kotów, które myślą, że są psami i psów, przekonanych o swojej kociej naturze

Każdy dumny właściciel zwierzaka zgodzi się ze mną, że ukochane pupile potrafią i lubią zaskakiwać. Czasami widząc ich zachowanie, nie wiemy czy powinniśmy się śmiać, czy zacząć reagować.

Najlepszym rozwiązaniem jest chyba zaakceptowanie faktu, że zwierzaki mają swój własny świat. Dopóki są bezpieczne, szczęśliwe i kochane, warto akceptować ich małe szaleństwa. Sporą wiedzę w tym temacie posiadają właściciele bohaterów dzisiejszej galerii. Oto 18 futrzaków, które chyba nie wiedzą do końca kim tak naprawdę są.

17 niesfornych kotów, które przejęły władzę w domu. To one rządzą!

Bez względu na to, jak bardzo starasz się pokazać kotu, że to Ty jesteś Panem domu, są niewielkie szanse na to, że pupil to zaakceptuje. Chociaż te puszyste stworzenia wyglądają na niewinnie, to regularnie udowadniają, że potrafią być prawdziwymi „tyranami”. Robienie bałaganu, walka z innymi zwierzętami domowymi czy siadanie gdzie popadnie, to tylko kilka typowo kocich zachowań gwarantujących bycie w centrum uwagi.

17 niesfornych kotów, które przejęły władzę w domu: