×

Kierowcy przecierali oczy ze zdziwienia na widok tego auta. Aż trudno uwierzyć, co przewoziło

Niektórym naprawdę nie da się odmówić kreatywności. I to w bardzo zaskakującym wydaniu. Właściciel samochodu osobowego jest tego najlepszym przykładem. Kierowcy sfotografowali go, jak przewoził cielę w bagażniku swojego auta. Po zamieszczeniu zdjęcia w sieci, internauci nie zostawili na mężczyźnie suchej nitki.

Cielę w samochodzie. Jak to możliwe?

Kierowcy z okolic Jasła w województwie podkarpackim sfotografowali dość nietypowy samochód, a raczej nietypowa była jego zawartość. Dlaczego? Ponieważ mężczyzna w swoim samochodzie osobowym marki Renault przewoził cielę… Osoby jadące za nim aż przecierały oczy ze zdziwienia. Nic dziwnego, ponieważ jest to rzeczywiście dość osobliwy przypadek.

Zdjęcie szybko trafiło do sieci dzięki stronie Jasłowskie Absurdy. Internauci nie zostawili na kierowcy suchej nitki.

Wiadomo, że w mediach społecznościowych co jakiś czas pojawiają się dziwne zdjęcia z polskich dróg, na których widać zaskakujące załadunki aut osobowych, również ze zwierzętami. Ale to zdjęcie to ostatni hit. Cielę jest po prostu upchnięte w bagażniku, a dla bezpieczeństwa przypięte pasami mocującymi. W taki sposób, aby klapa nie otworzyła się w czasie jazdy. Oto jak komentowali całe zajście internauci:

Powinien być mandat. – komentuje internauta.

Podkarpacie. Zaczarowana kraina. – podsumowuje inny.
Żeby było więcej takich zdolnych ludzi. – śmieje się trzeci.
Niektórzy myśleli, że to żart i fotomontaż, jednak zdjęcie jest jak najbardziej autentyczne. Niestety nie wiadomo, dokąd jechał kierowca ze swoim dość osobliwym ładunkiem. Jednak na przyszłość zachęcamy go do większej roztropności.

Może Cię zainteresować