19 psiaków, które doprowadziły swoich rodziców do absolutnych granic cierpliwości

Nie tylko koty bywają okropnymi rozrabiakami, psy też potrafią mieć przysłowiowego diabła za skórą. I choć może nie robią tego aż z taką perfidią jak te pierwsze, to rezultaty też mogą porządnie wkurzyć. Albo rozbawić do łez. Bohaterowie dzisiejszej galerii przekroczyły wszystkie możliwe granice. Tylko spójrz!

19 psiaków, które doprowadziły swoich rodziców do absolutnych granic cierpliwości:

16 zdjęć pokazujących, jak majestatyczne i niesamowite są leonbergery

Leonbergery to bardzo spokojne, wręcz flegmatyczne psy, które przy tym są bardzo czułe i wierne. Świetnie sprawdzają się w rodzinach z dziećmi – cechuje je delikatność, przyjacielskość oraz wysoki poziom inteligencji. Jesteś gotów zakochać się w tej rasie?

Zobacz także: Leonberger – wszystko, co warto wiedzieć o rasie

16 zdjęć pokazujących, jak majestatyczne i niesamowite są leonbergery:

21 zdjęć, które udowadniają, że psiaki potrafią zasnąć dosłownie wszędzie

Możesz mu urządzić najbardziej wypasione posłanie, możesz się starać i wydać mnóstwo pieniędzy, aby zapewnić mu wygodę. A on i tak wybierze po swojemu. Znasz to z własnego domu? Jeśli nie, to tu masz 21 fotek, które przyprawią Cię o zdumienie. Jak widać pieski mogą zasnąć dosłownie wszędzie! Ciekawe tylko, czy im tak wygodnie…

21 zdjęć, które udowadniają, że psiaki potrafią zasnąć dosłownie wszędzie:

20 psów, których emocje można poczuć przez ekran

W przypadku poniższych futrzaków nie trzeba pytać, co czują i co przeżywają w danej chwili. Wystarczy na nie spojrzeć, a co do ich emocji nie ma się już najmniejszych wątpliwości. Powinny dostać za to jakiegoś Oscara!

20 psów, których emocje można poczuć przez ekran: