25 maluchów, które wyrosły na prawdziwe giganty, ale i tak czują się jak małe dzieciaczki

Wielu z nas pamięta pierwszy dzień psiaków w naszych domach. Były wtedy takie malutkie, a my nawet nie wiemy, kiedy tak bardzo urosły. Cóż, nasi czworonożni przyjaciele rosną zdecydowanie za szybko, a poniższe zdjęcia są na to doskonałym dowodem. Poniżej zobaczysz 25 maluchów, które wyrosły na prawdziwe giganty, ale mimo to i tak czują się jak małe dzieciaczki. Zdecydowanie nie zdają sobie sprawy ze swoich rozmiarów!

25 maluchów, które wyrosły na prawdziwe giganty, ale i tak czują się jak małe dzieciaczki:

Psy giganty uchwycone na zdjęciach. To szalone, jak bardzo są wielkie!

Wilczarz irlandzki to bardzo duża rasa psa. Samce wilczarza irlandzkiego osiągają wagę minimum 54,5 kg, a samice minimum 40,5 kg. Wysokość w kłębie natomiast to minimum 79 cm dla psów oraz minimum 71 cm dla suczek. Co ciekawe, okres wzrostu u tej rasy zakańcza się dopiero po osiągnięciu 3 roku życia. W ostatnim czasie internauci podzielili się zdjęciami swoich ogromnych wilczarzy irlandzkich – to szalone, jak bardzo są wielkie. Widziałeś kiedyś tak ogromne psy?

Zobacz także: Wilczarz irlandzki od A do Z, czyli wszystko co warto wiedzieć o rasie

38 gigantycznych wilczarzy irlandzkich:

22 zdjęcia psów, które rozśmieszą nawet największego gbura

Psy są w stanie wprowadzić każdego w dobry nastrój. Te zabawne i kochające zwierzaki zawsze potrafią poprawić humor. Jeśli masz zły dzień, to znajdujesz się w idealnym miejscu. Poniżej zobaczysz 22 zdjęcia psów, które są najlepszym lekiem na smutek.

22 zdjęcia psów, które są najlepszym lekiem na smutek: