×

We wrocławskim parku odnaleziono mroczny worek – w środku zwłoki

Do przerażającego odkrycia doszło we wrocławskim parku. Jeden ze spacerowiczów znalazł tam porzucony worek, a w nim – aż trudno to napisać… okaleczone zwłoki starszego psa. To straszne, co musiał przeżywać ten niczemu winny pies przed śmiercią. Dokonać czegoś takiego mógł jedynie prawdziwy zwyrodnialec! Uwaga – treść nie jest przeznaczona dla osób wrażliwych!

Nieżywy pies znaleziony w worku na terenie parku

Worek znaleziony w jednym z wrocławskim parków skrywał straszliwą tajemnicę. Znaleziono w nim okaleczone zwłoki starszego psa w okropnym stanie. Serce pęka na miliony kawałków, a z oczu spływa potok łez na samą myśl, co musiał przeżywać niczemu winny pupil, który na stare lata powinien spokojnie odpoczywać wśród kochającej rodziny.

Niestety piesek nie miał szczęścia. Trafił w ręce prawdziwego zwyrodnialca, który nie miał wobec niego ani krzty litości. Ekostraż opublikowała przejmujący wpis na swoim Facebooku, wyjawiła też swoje straszne podejrzenia, jakie ma w tej sprawie.

Zwłoki psa przekazano do badań wrocławskiej policji. Na miejscu zabezpieczono też ślady, trwają czynności wyjaśniające całe zdarzenie. Jak wiadomo, psu odcięto części ciała. Ma też ślady dość dziwnych obrażeń. Inspektorzy podejrzewają, że ktoś próbował mu usunąć chipa, aby nie rozpoznano, do kogo należał. Nad psem mogli znęcać się zoofile.
Wrocławska policja opublikowała zdjęcia psa w sieci z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości jego właściciela. Jeśli ktokolwiek wie coś w tej sprawie, proszony jest o pilny kontakt. Bez pomocy ludzi, jak apelują funkcjonariusze, może nie udać się ustalić sprawcy tej makabry.

Może Cię zainteresować