×

Jechała samochodem, widok na poboczu złamał jej serce. „Szukał jedzenia w strugach deszczu”

Podczas burzy w Rumunii, głodny szczeniaczek szukał jedzenia na poboczu drogi. Mokry i przestraszony szukał czegoś, czym mógłby napełnić swój pusty brzuszek. Los chciał, że malucha w porę zauważyła kobieta o imieniu Denisa, która od razu wiedziała, że musi mu pomóc. Znalazła się tam w samą porę!

Chudy szczeniaczek szukał jedzenia przy ruchliwej drodze

Denisa, nasza wspaniała weterynarz, akurat wracała z wizyty domowej. Podczas drogi zatrzymała się, aby nakarmić bezdomne zwierzęta, zawsze to robi. Nagle zobaczyła jednak wątłego, małego szczeniaka, który był bardzo mały i chudy. Widziała, że rozpaczliwie potrzebuje opieki, a jego życie z powodu pędzących samochodów znalazło się w poważnym niebezpieczeństwie. – opowiada June Chapman, rzeczniczka 1 Dog At A Time Rescue.

Zaniepokojona weterynarz od razu wysiadła z samochodu, aby sprawdzić, czy może pomóc szczeniakowi. Na początku maluszek był troszkę niepewien, ale w końcu podszedł do Denisy i położył swój pyszczek w jej dłoniach. Kobieta nadała szczeniaczkowi imię Toby.

Słodki filmik z akcji ratunkowej możesz obejrzeć poniżej:

Na szczęście, mały Toby jest teraz bezpieczny w klinice pod okiem naszej weterynarz Denisy. Otrzyma tam wszelką potrzebną opiekę i leczenie. Trafi do rodziny zastępczej i zostanie w niej, dopóki będzie na tyle duży, że będzie mógł odbyć podróż do Wielkiej Brytanii. – dodała June Chapman.

Wkrótce Toby, którego wiek szacuje się na 1 lub 2 miesiące, znajdzie własną, kochającą rodzinę. Już nigdy więcej nie będzie musiał martwić się szukaniem resztek jedzenia w deszczu. Powodzenia Toby!

Może Cię zainteresować