Chciała zrobić swojemu huskiemu sesję świąteczną. Teraz cały świat się śmieje

Poznaj słynnego psa rasy husky o imieniu Anuko. W ostatnim czasie jego opiekunka próbowała zrobić mu sesje świąteczną, a ludzie z całego świata śmieją się z jej efektu. Dlaczego? Cóż, na wszystkich zdjęciach czworonóg wygląda wyjątkowo zrzędliwie. Mimo to na codzień Anuko jest bardzo kochanym psem, który dołączył do swojej rodziny w wieku 5 lat. Czworonóg zmienił życie swojej opiekunki o 180 stopni, a ona nie wyobrażaja sobie już świata bez niego.

„Gdy pojawił się w moim życiu, zmagałam się z wieloma problemami. Nie miałam przyjaciół, a całe dnie spędzałam w łóżku. Anuko wszystko zmienił i dał mi wiele siły. Gdyby nie on, nie wiem w jakim byłabym teraz miejscu. Jestem mu bardzo wdzięczna i kocham go z całego serca.” – przyznała Jasmine, opiekunka psa.

Jeśli masz ochotę na odrobinę śmiechu, to przewiń poniżej i zobacz zabawny efekt sesji świątecznej huskiego.

 

 

20 najśmieszniejszych psich żebraków. Są mistrzami w błaganiu o jedzenie

Błaganie o jedzenie z pewnością należy do psiej natury. Niektóre czworonogi są jednak mistrzami w tej dziedzinie, bo opracowały swoje zaawansowane techniki na osiągnięcie celu. 20 psów poniżej znalazło sposoby, by nadać żebraniu zupełnie nowy poziom. Trzeba przyznać, że trudno byłoby im odmówić!

20 najśmieszniejszych psich żebraków:

16 futrzaków, które przyprawiają o uśmiech od ucha do ucha

Nie da się wesoło nie zaśmiać, gdy się na nie patrzy. Radosna zgraja ze zdjęć poniżej ma tyle wdzięku, że najchętniej by się ich porwało od razu do swojego domu. One to potrafią poprawić humor!

16 futrzaków, które przyprawiają o uśmiech od ucha do ucha:

22 zwierzaki, które są tak nieśmiałe, że zechcesz je przytulić, by poczuły się lepiej

Nie tylko ludzie bywają nieśmiali, ale jak widać, również zwierzaki. Jeśli chodzi o najmłodszych, którzy są naszymi najlepszymi przyjaciółmi – pupile domowe, u nich nieśmiałość zamienia się w czystą czułość i rozkosz. Przed Tobą 22 zdjęcia zwierząt, których nieśmiałość rozczula każdego.

Wrona wylądowała tuż obok mężczyzny, a następnie przemówiła ludzkim głosem

Z pewnością nie ma w tym nic złego, kiedy ptak ląduje tuż obok nas na werandzie. Ten przypadek zasługuje jednak na szczególną uwagę!

Podczas gdy czarna wrona wylądowała przy mężczyźnie, nikt nie spodziewał się, że już po chwili usłyszy od niej coś, co rozbawi dosłownie całe towarzystwo. Na szczęście wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, dzięki czemu możemy przeżyć to razem z nimi.

Czy Ty też słyszysz, jak wrona w 14 sekundzie krótkiego filmu wypowiada słowa „f*ck you”?

18 zabawnych zdjęć kotów, które dowodzą, że one nigdy się nie nudzą, nabierając ludzi

Koty spędzają aż 70 procent swojego życia, śpiąc. Przez resztę czasu zastanawiają się, jak tu by nas trochę zdenerwować, swoimi drobnymi psotami. Doskonale wiedzą, że mało kto jest się w stanie na nie długo gniewać, kiedy spojrzą tymi swoimi dużymi ślepiami prosto w nasze. Uśmiech momentalnie pojawia się na twarzy, a wszelkie szkody zostają szybko zapomniane. No powiedz sam, czy tak nie jest?

Oto 18 zabawnych zdjęć kotów, na widok których trudno się nie zaśmiać ??

30 śmiesznych zwierzaków, które mają w nosie jakiekolwiek zasady

Śmieszne zwierzęta zawsze potrafią poprawić mi humor. Mogłabym oglądać je całymi dniami. Jeśli ty masz podobnie, to znajdujesz się w idealnym miejscu. Tym razem przygotowałam dla ciebie śmieszne zwierzęta, które mają gdzieś jakiekolwiek zasady. One zupełnie niczym się nie przejmują!

Zobacz także: 42 zdjęcia, które zostały zrujnowane przez zwierzęta domagające się uwagi

Śmieszne zwierzęta, które mają gdzieś jakiekolwiek zasady – 30 najlepszych zdjęć: