Pies puścił wyjątkowo głośnego bąka, a jego reakcja była po prostu przezabawna

Raz na jakiś czas każdemu z nas zdarza się puścić bąka. Dotyczy to nie tylko ludzi, ale także zwierząt. Kiedy przydarzyło się to psu o imieniu Lucy, suczka zareagowała w wyjątkowo zabawny sposób. Koniecznie musisz to zobaczyć!

Lucy relaksowała się na kanapie wraz ze swoją właścicielką. W pewnym momencie czworonóg puścił wyjątkowo głośnego bąka. Suczka nie miała pojęcia, co się stało!

Reakcja psa była po prostu przezabawna! Jej właścicielka wszystko nagrywała, ale ze śmiechu po prostu nie mogła utrzymać kamery w ręce.

Filmik z Lucy w roli głównej zobaczysz poniżej. Nie zapomnij włączyć dźwięku!

15 kotów, które uważają, że to ludzie są ich zwierzakami domowymi, a nie odwrotnie

Przygarniając psa zyskujesz przyjaciela, a przygarniając kota… też, o ile Twój nowy pan lubi swoich niewolników. Jeśli jakimś cudem nie pamiętasz, że kot zawsze robi to, co chce, to pora ci o tym przypomnieć. Poniższe futrzaki uważają, że to ludzie są ich zwierzakami domowymi, a nie odwrotnie. To one rządzą i koniec kropka.

15 kociaków, które nie ukrywają, kto kim rządzi:

20 najśmieszniejszych psich żebraków. Są mistrzami w błaganiu o jedzenie

Błaganie o jedzenie z pewnością należy do psiej natury. Niektóre czworonogi są jednak mistrzami w tej dziedzinie, bo opracowały swoje zaawansowane techniki na osiągnięcie celu. 20 psów poniżej znalazło sposoby, by nadać żebraniu zupełnie nowy poziom. Trzeba przyznać, że trudno byłoby im odmówić!

20 najśmieszniejszych psich żebraków:

30 dosadnych powodów, dla których nie powinieneś pozwalać swojemu psu bawić się w błocie

Właśnie wykąpałeś swojego psa i zachwycasz się nad jego czystym i puszystym futerkiem. Ale zaraz… Czyżbyś zapomniał zamknąć tylnych drzwi?! Zanim się spostrzegasz czworonóg galopuje już po podwórku. Po krótkiej chwili zdajesz sobie sprawę, że całą noc lał deszcz, a na dworze jest plucha. Spoglądasz na swojego pupila i widzisz, jak tarza się w kałuży. I cała kąpiel poszła właśnie na marne…

To zaledwie jedna z wielu sytuacji, która może przytrafić się, kiedy na dworze jest mokro i błotniście. Poniżej zebrałam dla was całą galerię zabawnych zdjęć psiaków, które z czystych i lśniących w mgnieniu oka stały się brudne. Bez kąpieli się nie obędzie!

Masz podobne zestawienie zdjęć swojego czworonoga? Podziel się nim w komentarzu!