40 szczeniaków owczarka niemieckiego, które bawią i śmieszą do łez

Owczarki niemieckie znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych przez ludzi ras psów. Wynika to głównie z ich charakteru: lojalności, odwagi, pewności siebie, umiejętności uczenia się poleceń i chęci podejmowania ryzyka dla ukochanych właścicieli. Owczarki niemieckie są łagodnymi zwierzętami domowymi i jednocześnie niezłomnymi opiekunami, jednak zanim osiągną ten etap, są także najsłodszymi szczeniakami na świecie. Aby pokazać, jak urocze potrafią być te małe psiaki powstała lista 40 zdjęć, które idealnie przedstawiają codzienne życie z nimi.

19 zwierzaków, które mają głęboko zasady dobrego wychowania

Choć wszyscy kochamy zwierzęta i zwykle postrzegamy je jako urocze stworzenia, to zdarza się, że ujawnia się ich mroczna natura. Gdy nasi futrzani lub upierzeni przyjaciele mają zły dzień, potrafią przemienić się w bestie. 19 zdjęć przedstawiających wredne zachowania zwierząt doskonale uchwyciło te rzadkie momenty. One mają głęboko zasady dobrego wychowania!

22 niezdarnych zwierzaków, które zaliczyły niezłe wpadki

Niejednokrotnie obserwując domowe lub dzikie zwierzęta odnosimy wrażenie, że ich zachowania bywają niemal identyczne do ludzkich. W końcu im też zdarza się potknąć, upaść czy zaliczyć zabawną wpadkę. Poniższe 22 zdjęcia sprawią, że będziesz się śmiać do łez, gdy dostrzeżesz podobieństwa do własnego życia.

22 niezdarnych zwierzaków, które zaliczyły niezłe wpadki:

26 zwierzaków, które kochają być złymi chłopcami

Właściciele zwierząt muszą na co dzień znosić nieustanne łamanie zasad przez swoich ukochanych, czworonożnych przyjaciół. Kradzieże rzeczy należących do domowników, niszczenie mebli czy dokumentów oraz ignorowanie wszelkich zakazów to tylko wybrane psikusy zwierzaków. Bohaterowie poniższych 26 zdjęć są jednak tak czarujący, że jesteśmy gotowi przymknąć oko na ich wybryki.

16 zwierzaków, które powinny mieć płacone za swoje talenty komediowe

Zwierzaki to nasi współdomownicy, przyjaciele, pocieszyciele… To również nasi wyprowadzacze na spacery, opiekunowie resztek z naszego talerza i znani czyściciele podłogi po gotowaniu. Jednak nasi milusińscy mają jeszcze jedną rolę, którą grają bez wysiłku – to urodzeni komedianci!

Zwierzaki, które powinny mieć płacone za swoje talenty komediowe

Smuteczki? Kłopoty? Na każde frasunki polecamy niezawodną metodę, która w mig doprowadzi Was do uśmiechu – patrzenie na śmieszne zwierzaki. Dzisiejsi bohaterowie są mistrzami komedii!