18 zwierzaków, które przyniosły swoim rodzicom bardzo nietypowe prezenty

Czy Wasz Mruczek przynosi Wam myszy? Czy Reksio przybiega z największym patykiem, jaki był w parku? Tak, nasi milusińscy lubią nas dopieścić różnymi drobiazgami. Czyżby w ten sposób chciały okazać swoją miłość?

18 zwierzaków, które przyniosły swoim rodzicom bardzo nietypowe prezenty

Nasze zwierzaki kochają nas z całego serca i nie tylko pragną nas uszczęśliwiać, ale również potrzebują czuć się docenione, stąd czasami dziwaczne prezenty w postaci martwych myszy czy obgryzionych patyków, jednak czasami trafiają się nieco bardziej niezwykłe podarki. Oto one:

 

13 psiaków, które wczuły się w rolę ochroniarzy. Lepiej z nimi nie zadzierać

Psy są zawsze do naszej dyspozycji – gotowe na spacer, drzemkę, jedzenie, zabawy oraz przygody… Jednak nasi milusińscy wiedzą, że czasami potrzebujemy specjalnej ochrony i wtedy naprawdę można na nie liczyć… np. przy bankomacie!

13 psiaków, które wczuły się w rolę ochroniarzy. Lepiej z nimi nie zadzierać

Z takimi stróżami można się czuć bezpiecznie!

13. Zważaj sobie

Źródło: hiptoro.com

 

 

16 zwierzaków, które powinny mieć płacone za swoje talenty komediowe

Zwierzaki to nasi współdomownicy, przyjaciele, pocieszyciele… To również nasi wyprowadzacze na spacery, opiekunowie resztek z naszego talerza i znani czyściciele podłogi po gotowaniu. Jednak nasi milusińscy mają jeszcze jedną rolę, którą grają bez wysiłku – to urodzeni komedianci!

Zwierzaki, które powinny mieć płacone za swoje talenty komediowe

Smuteczki? Kłopoty? Na każde frasunki polecamy niezawodną metodę, która w mig doprowadzi Was do uśmiechu – patrzenie na śmieszne zwierzaki. Dzisiejsi bohaterowie są mistrzami komedii!

 

34 śmieszne zwierzaki, które skradły całą uwagę na zdjęciach. Mistrzowskie ujęcia

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. I trudno się z tym nie zgodzić, biorąc pod uwagę ich oddanie i lojalność. Urocze futrzaki są jednocześnie mega zabawne, a najlepiej świadczy o tym dzisiejsza galeria.

Znajdziesz w niej 34 zdjęcia, które zostały zrujnowane przez kochane futrzaki. Po prostu musisz to zobaczyć!

20 najśmieszniejszych psich żebraków. Są mistrzami w błaganiu o jedzenie

Błaganie o jedzenie z pewnością należy do psiej natury. Niektóre czworonogi są jednak mistrzami w tej dziedzinie, bo opracowały swoje zaawansowane techniki na osiągnięcie celu. 20 psów poniżej znalazło sposoby, by nadać żebraniu zupełnie nowy poziom. Trzeba przyznać, że trudno byłoby im odmówić!

20 najśmieszniejszych psich żebraków:

22 zabawne zdjęcia, które dowodzą, że życie bez zwierzaków byłoby zwyczajnie nudne

Jeśli jesteś właścicielem zwierzaka na pewno wiesz, że życie z nim nie zawsze jest proste, ale za to na pewno nie jest nudne! Czasem nieźle nabałagani, ale kiedy wracasz do domu i patrzy na Ciebie tymi swoimi cudownymi ślepiami, nie jesteś w stanie długo się na niego gniewać. Przed Tobą 22 zdjęcia, które tylko dowodzą twierdzeniu, że przyjemniej żyje się ze zwierzakami, niż bez nich ?

#22 Bo drużyna to podstawa ?

Myślisz, że masz zły dzień? Te 22 zwierzaki miały znacznie większego pecha!

Kiedy patrzymy na nasze zwierzęta w domu lub obserwujemy je w naturze, często myślimy, że one są do nas bardzo podobne. Tak samo jak my, zwierzęta mogą być zabawne, poważne, łagodne, wściekłe, pełne wdzięku i oczywiście niezdarne! Czasami zdarza im się potykać i upadać, przez co znajdują się w najbardziej niezręcznych sytuacjach. W sumie nie ma w tym nic dziwnego, bo nam ludziom też się to zdarza! Poniżej zobaczysz 22 zdjęcia najbardziej niezdarnych zwierzaków, które z pewnością wywołają uśmiech na twojej twarzy. Nie sposób się nie śmiać!

22 zdjęcia najbardziej niezdarnych zwierząt:

20 zabawnych rzeczy, które robią zwierzaki, kiedy myślą, że nikt na nie nie patrzy

Co robią zwierzaki, kiedy zostają same w domu, albo kiedy my zajęci jesteśmy swoimi obowiązkami? Pewnie niejednokrotnie zadałeś sobie to pytanie. Większość właścicieli je sobie zadaje ? A ja śpieszę z odpowiedzią.

Poniżej znajdziesz 20 zabawnych sytuacji, na których zostały przyłapane zwierzaki. Ubaw gwarantowany!