20 zabawnych rzeczy, które robią zwierzaki, kiedy myślą, że nikt na nie nie patrzy

Co robią zwierzaki, kiedy zostają same w domu, albo kiedy my zajęci jesteśmy swoimi obowiązkami? Pewnie niejednokrotnie zadałeś sobie to pytanie. Większość właścicieli je sobie zadaje ? A ja śpieszę z odpowiedzią.

Poniżej znajdziesz 20 zabawnych sytuacji, na których zostały przyłapane zwierzaki. Ubaw gwarantowany!

22 zwierzaków-złoczyńców, które dosłownie zdemolowały swoje domy

Jeśli jesteś dumnym opiekunem czworonoga, z pewnością nie raz zdarzyło Ci się przyłapać go na małym psim przestępstwie. W takich chwilach musiałeś zaobserwować zabawne reakcje u swojego zwierzaka. Być może taki moment udało Ci się nawet uwiecznić na zdjęciu lub nagraniu.

Sama mam kilkuletniego psa i za każdym razem kiedy coś zmaluje, robi miny, które doprowadzają mnie do łez. Jego wyraz pyszczka, kiedy tłumaczę mu po raz setny, że nie ma wstępu na łóżko i nie może grzebać w doniczkach, jest bezcenny. Te wielkie oczy, a po chwili przymilanie się do mnie, żeby wszystko wynagrodzić…

Tak, psiaki potrafią być mistrzami w takich sytuacjach. Poniżej znajdziesz na to 22 dowody!

20 zdjęć, które udowadniają, że zwierzaki stają się dokładnie takie jak ich ludzie

„Kto z kim przestaje takim się staje”. Z pewnością większość z was niejednokrotnie słyszała to powiedzenie. Ale czy waszym zdaniem jest w nim ziarno prawdy? Patrząc na zwierzaki na poniższych zdjęciach można być tego pewnym. Jak się okazuje, pupile i ich właściciele z czasem zaczynają mieć podobne cechy osobowości. Trudno się temu dziwić, skoro przebywają ze sobą całymi dniami.

#18 Uśmiech!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liam Rice (@li4mrice) on

#19 Piąteczka!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Biggie Notorious P.U.G. (@mr.biggie) on

#20 Fitness jest dobry dla każdego!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RiptidetheRetriever (@riptidetheretriever) on

18 zwierząt, które bezwstydnie skradły całą uwagę na zdjęciach

Każdy z nas w swojej kolekcji zdjęć ma takie, na którym jest jakieś zwierzę. Może jest to fotka na której jesteś Ty i Twój pupil, może jest to zdjęcie zrobione podczas wakacji u babci na wsi, a może jest to po prostu fotka z jakiejś wycieczki.

Zwierzaki są urocze więc nic dziwnego, że my ludzie lubimy się z nimi fotografować, dzięki czemu wspólne fotki są po prostu ciekawsze i lepsze. Nie ma co tego ukrywać…

Zdarzają się jednak przypadki, że zwierzaki potrafią bezwstydnie skraść całą uwagę na zdjęciach. O czym przekonasz się już za chwilę, przeglądając dzisiejszą galerię. Znajdziesz tam 18 fotek, które są po prostu genialne!

Mnie najbardziej rozbawiło zdjęcie #11, a Ciebie? Czekam na Twoją opinię w komentarzach poniżej!

Kuoki to bez wątpienia jedne z najsłodszych zwierząt. Te 21 zdjęć to niepodważalny dowód

Kuoki to bez wątpienia jedne z najbardziej fotogenicznych zwierząt. Przeglądając fotografie z podobiznami tych niezwykłych mieszkańców Australii trudno oprzeć się wrażeniu, że kuoki nigdy nie przestają się uśmiechać! Radość nieustannie od nich bije.

26 zdjęć ukazujących prawdziwe oblicze psów. Można się nieźle uśmiać

Jeśli kiedykolwiek posiadałeś psa, we wszystkich tych zdjęciach znajdziesz zabawną i żarliwą prawdę na ich temat. Czworonogi potrafią być naprawdę śmieszne, a zarazem urocze. My za to powinniśmy być wdzięczni, że możemy towarzyszyć im w ich podróży. Przygotuj się na dawkę śmiechu, bo te zabawne zdjęcia ukazują prawdziwe oblicze psów.

26 zdjęć ukazujących prawdziwe oblicze psów:

Udawał martwego, aby zostać dłużej w parku. Jego zachowanie bawi do łez

„Człowieku zrozum wolałbym umrzeć, niż opuścić to niebiańskie miejsce”. To właśnie powiedziałby ten bystry pies swojemu właścicielowi, gdyby tylko mógł. Ewidentnie zwierzak nie był zadowolony kiedy okazało się, że wizyta w parku dobiega końca.

Swoją niechęć do opuszczenia parku czworonóg prezentował na wiele sposobów. W końcu postanowił udawać martwego, ale niestety i to nie przyniosło zamierzonych efektów. Jego właściciel jednak się nie poddawał i to on ostatecznie wygrał to starcie. Użył tajnej broni, dzięki której psiak w końcu postanowił z nim współpracować!

„Człowieku zrozum wolałbym umrzeć, niż opuścić to niebiańskie miejsce”

1

„Sorry, ale jestem martwy!”

2

I całe show mogłoby trwać w nieskończoność… ale w końcu właściciel znalazł sposób na swojego pupila

3

Ten duet rozbawił mnie do łez! Chłopaki jesteście wielcy!

4

Jeśli i Tobie podoba się powyższe nagranie, udostępnij je dalej! I koniecznie daj mi znać czy ze swoim pupilem macie podobne problemy.

17 razy, kiedy specjalista od strzyżenia zwierząt posunął się o krok za daleko

Zawód groomera (specjalisty od strzyżenia zwierząt), po raz pierwszy pojawił się w Anglii. Jednak teraz staje się coraz bardziej popularny na całym świecie. Zwierzaki są częścią naszych rodzin i każdy właściciel pragnie zadbać o jego zdrowie, ale również i wygląd. A przyznajmy sami, strzygąc pupila w domu nie zawsze uzyskamy pożądany efekt. Zatem zabierając zwierzaka do groomera możemy wyjaśnić, czego spodziewamy się po strzyżeniu. Oto 17 zdjęć zwierzaków, które ostrzyżony w przezabawny sposób.