15 zwierzaków, dla których każde miejsce jest dobre, by uciąć sobie chwilową drzemkę

Czy spanie nie jest przyjemne? Odpowiedź jest prosta i oczywista, ale nie tylko my, ludzie lubimy ucinać sobie drzemki. Zwierzęta również! Długie spacery, ganianie za piłką czy patykiem, zabawa z dziećmi lub innymi kumplami, a czasem samo jedzenie, czy nawet nic nie robienie, potrafi być wykańczające. Zwierzaki w chwili dużego zmęczenia potrafią zasnąć momentalnie, niezależnie od miejsca, czy pozycji ciała. Mamy na to kilka dowodów!

Dzięki nietypowej minie, pyszczek tego kota stał się popularny w całym internecie

Ah Fei był kiedyś bezpańskim kotem mieszkającym na ulicy. Po uratowaniu adoptował go pewien miły Chińczyk, Tang Chang. Sam wybrał imię dla futrzaka i postanowił zapewnić mu szczęśliwy dom do końca życia.

Kociak jest niesamowicie słodki, a zarazem leniwy, jak to na kota przystało. Jednak w jego zachowaniu można zauważyć coś nietypowego. Otóż za każdym razem, kiedy widzi patyk do zabawy, przeznaczony specjalnie dla kotów, robi zaskakującą minę. Dosłownie, jakby się go bał.

tang9599

Gdybyś nie znał prawdy, mógłbyś pomyśleć, że ten biedny kot np. boi się właściciela, gdyż ten się nad nim znęca. Właśnie na to wskazuje jego mimika. Jednak my już wiemy, jaka jest prawda. I nie ma ona nic wspólnego z przemocą, a z zabawą i nietypową reakcją pupila.

Ah Fei znalazł dom, w którym jest kochany i w którym właściciel się o niego troszczy. Jego miny dodają mu tylko uroku i sprawiły, że stał się popularny na całym świecie. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło 😜

Merlin to kot, który wygląda, jakby cały czas był na coś mocno wkurzony

Wszyscy z pewnością słyszeliśmy o słynnym kocie Grumpy, którego miny nie da się zapomnieć. Wskazuje ona bowiem na spore niezadowolenie kociaka. Jednak dzisiaj przyjrzymy się nieco bliżej kanadyjskiemu Ragdollowi, o imieniu Merlin.

Wyraz twarzy, który nadaje mu wyraźną osobowość

Merlin wydaje się być rodziną Grumpiego, a wszystko przez jego minę. Kiedy spojrzysz na niego po raz pierwszy, od razu zauważysz, że zdaje się być mocno wkurzony. To wcale nie przypadek, ta mina go wnet nie opuszcza!

Ma zmarszczone brwi i przenikliwe niebieskie oczy. Przez to cały czas wygląda tak zaciekle. Każdy z nas z pewnością przyjmuje czasem taką postawę, minę. Trudno być cały czas zachwyconym życiem. Jednak Merlina to „wkurzenie” nie opuszcza. Wystarczy, że zerkniesz na jego sesję, a przekonasz się, jak wygląda na co dzień.

View this post on Instagram

Trying to stay awake for a movie after 9pm ^

A post shared by Merlin The Mad Ragdoll (@merlinragdoll) on

Para zorganizowała nietypową, porodową sesję zdjęciową. Ale nie znajdziesz na niej dziecka

Miłośniczka kotów, a zarazem fotografka, Lucy Schultz, od wielu już lat opiekuje się kotami i pracuje jako wolontariuszka w schronisku. Jednak nigdy sama nie była właścicielką futrzaka.

Jakiś czas temu Lucy i jej partner, Steven, postanowili, że do ich rodziny dołączy ktoś jeszcze. Po miesiącach poszukiwań przygarnęli 5-miesięcznego kocurka. Byli szczęśliwi, gdy przyprowadzili go do domu. Szybko wpadli na pomysł urządzenia z tej okazji sesji zdjęciowej. Jednak sesja, którą wykonali nie należy do zwyczajnych. Jest dość dziwna, a zarazem zabawna.

Sesja zdjęciowa kota, która podbiła internet

Para naprawdę się zaangażowała. Otóż Lucy i Steven zorganizowali sesję porodową, z kotem w roli głównej! Tak, to nie żart, a całkowita prawda. Wśród zdjęć znajdziesz chociażby takie, jak „mama karmiąca piersią kocurka”. Zaskoczony? Zajrzyj poniżej, by podziwiać ich pracę:

22 zwierzaki, które są tak nieśmiałe, że zechcesz je przytulić, by poczuły się lepiej

Nie tylko ludzie bywają nieśmiali, ale jak widać, również zwierzaki. Jeśli chodzi o najmłodszych, którzy są naszymi najlepszymi przyjaciółmi – pupile domowe, u nich nieśmiałość zamienia się w czystą czułość i rozkosz. Przed Tobą 22 zdjęcia zwierząt, których nieśmiałość rozczula każdego.

22 koty, które bycie wrednymi mają zapisane we krwi. Nic ich nie powstrzyma

Koty bywają wcieleniem anioła, ale czasem też wcieleniem diabła. Ich niegodziwe i niekoniecznie pożądane zachowanie może wynikać z nudy lub ciekawości. Niekiedy sprawiają wrażenie, jakby lubiły być niegrzecznymi i nie miały dość psot. Siadają na patelni, kiedy akurat zamierzasz coś na niej usmaży, albo na laptopie, gdy właśnie zamierzasz z niego skorzystać – to zaledwie dwa przykłady „cudownego” zachowania naszych pupili. Poniżej znajdziesz ich zdecydowanie więcej.