14 psiaków wytaplanych w błocie. Bo brudny pies to szczęśliwy pies

Raz na jakiś czas każdy czworonóg lubi wytarzać się w błotku. Nasi milusińscy czują się wtedy całkowicie wolni! Nie ma nic dziwnego, że lubią to robić. Poniżej zobaczysz 14 zabawnych zdjęć, które udowadniają, że brudny pies to szczęśliwy pies. Współczuję tylko ich opiekunom!

14 zdjęć, które udowadniają, że brudny pies to szczęśliwy pies:

20 zwierzaków przyłapanych w sytuacjach, na widok których nie powstrzymasz się od śmiechu

Oglądanie wygłupów i sztuczek, które wykonują nasze pupile, wzbudza u nas masę pozytywnych emocji. Czasem zwierzaki robią śmieszne miny lub dziwne pozy – ponieważ chcą w ten sposób coś nam przekazać, albo i niekoniecznie, może to być przypadek. Po obejrzeniu poniższej galerii na Twojej twarzy pojawi się uśmiech!

18 zwierząt, które bezwstydnie skradły całą uwagę na zdjęciach

Każdy z nas w swojej kolekcji zdjęć ma takie, na którym jest jakieś zwierzę. Może jest to fotka na której jesteś Ty i Twój pupil, może jest to zdjęcie zrobione podczas wakacji u babci na wsi, a może jest to po prostu fotka z jakiejś wycieczki.

Zwierzaki są urocze więc nic dziwnego, że my ludzie lubimy się z nimi fotografować, dzięki czemu wspólne fotki są po prostu ciekawsze i lepsze. Nie ma co tego ukrywać…

Zdarzają się jednak przypadki, że zwierzaki potrafią bezwstydnie skraść całą uwagę na zdjęciach. O czym przekonasz się już za chwilę, przeglądając dzisiejszą galerię. Znajdziesz tam 18 fotek, które są po prostu genialne!

Mnie najbardziej rozbawiło zdjęcie #11, a Ciebie? Czekam na Twoją opinię w komentarzach poniżej!

19-letni pies kichnął. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dźwięk, który wydał

Zwierzaki, podobnie jak ludzie, kichają. I tak samo ja my, od czasu do czasu potrafią robić to w zabawny sposób. Tak, jak bohaterka tego nagrania, która stała się prawdziwą celebrytką Internetu.

Sposób w jaki kicha 19-letnia Maggie, po prostu powala na kolana. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam, a Ty?

Właściciel suni – Logan, twierdzi, że jego Rat Terrier kicha w ten sposób od wielu lat. Zauważył również, że Maggie bardzo szybko wraca do formy po tego typu atakach.

20 zdjęć zwierząt zrobionych w idealnym momencie. Nie daj się zwieść złudzeniu

Czasem uda nam się uchwycić na zdjęciu ten idealny moment. Nieczęsto się to zdarza, ale czasami mamy tyle szczęścia. Poniżej znajdziesz 20 zdjęć zwierząt, zrobionych w idealnym miejscu i czasie! Przekonaj się sam, co mam na myśli ?

22 zabawne zdjęcia, które dowodzą, że życie bez zwierzaków byłoby zwyczajnie nudne

Jeśli jesteś właścicielem zwierzaka na pewno wiesz, że życie z nim nie zawsze jest proste, ale za to na pewno nie jest nudne! Czasem nieźle nabałagani, ale kiedy wracasz do domu i patrzy na Ciebie tymi swoimi cudownymi ślepiami, nie jesteś w stanie długo się na niego gniewać. Przed Tobą 22 zdjęcia, które tylko dowodzą twierdzeniu, że przyjemniej żyje się ze zwierzakami, niż bez nich ?

#22 Bo drużyna to podstawa ?