×

W pokoju ukrył się pies. Większość nie potrafi odnaleźć go w 10 sekund, a Ty?

Mamy dla Was ciekawą zagadkę. Na zdjęciu w pokoju ukrywa się pies. Czy jesteście w stanie go znaleźć?  Żeby dodać do zabawy trochę dreszczyku, na odnalezienie psiaka macie 10 sekund! Włączcie swoją spostrzegawczość i do dzieła!

Na zdjęciu ukrywa się pies. Znajdziesz go?

Mówi się, że to kameleony są mistrzami kamuflażu. Okazuje się, że psy świetnie im dorównują. Najlepszym tego przykładem jest przygotowana dla Was zagadka.

Psiak zrobił swojemu opiekunowi niezłego psikusa! Kiedy mężczyzna był czymś zajęty, futrzak nagle zniknął! Mężczyzna w przerażeniu próbował go szukać w całym domu. Pies miał dobry plan na swoją kryjówkę i długo nie dał po sobie znać, gdzie dokładnie się znajduje. Kiedy rozbawiony właściciel zorientował się, gdzie jest jego pupil, aż wybuchnął śmiechem. Naprawdę zwierzak napędził mu niezłego strachu.

Mężczyzna postanowił zrobić mu zdjęcie i zabawić się z internautami.  Zatem przygotujcie się na duże emocje.

Do dzieła i powodzenia!

Źródło: reddit.com

Źródło: reddit.com

Miłośniku zwierząt, czy udało Ci się wytężyć wzrok, uruchomić pełnię mocy swojej spostrzegawczości i znaleźć psa w 10 sekund? Jeśli tak, to gratulujemy! Jednak jeśli nadal głowisz się, gdzie to schował się ten psi gagatek, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Ale zanim to nastąpi, mała podpowiedź – nie poddawaj się, spójrz jeszcze raz na fotografię, ale bardziej na ciemne zakamarki w pomieszczeniu. Daj sobie jeszcze 10 sekund. Rozwiązanie zagadki znajdziesz na dole strony.

Udało się?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

A oto odpowiedź:

Źródło: reddit.com

Źródło: reddit.com

Mamy nadzieję, że nasza zabawa była dla Ciebie niezłą frajdą! Już zacieramy ręce na następne!

Może Cię zainteresować