×

Kobieta brutalnie wyrzuciła psa z łóżka. To, co stało się ze zwierzakiem, sprawia że mamy łzy

Psy kochają być przytulane, a jeszcze bardziej wspólne spanie z właścicielem. Nie dziwi zatem to, że często włażą do ich łóżek. W końcu co jest bardziej przyjemne od spania z ukochanym psiakiem? Każdy ich miłośnik to potwierdzi. Czasem płacąc nawet cenę własnego komfortu, kiedy psiak zajmuje większą część łóżka. Jednak pewna kobieta zrobiła coś strasznego! Bez oporów wyrzuciła psiaka córki z łóżka.

Reklama

Kochana Violet

Violet to cudowna suczka rasy mops, którą zaadoptowała młoda dziewczyna o imieniu McKenna. Początkowo jej rodzice nie byli z tego powodu zadowoleni, szczególnie, że pies to duży obowiązek. Jednak musiało minąć trochę czasu, aby przekonali się do tak uroczego psa. Po tygodniu Violet stała się prawowitym członkiem rodziny i rozkochała serca wszystkich wokół.

wyrzuciła psa z łóżka

Mój tata nie był zadowolony, że zaadoptowałam Violet. Zajęło mu tydzień, aby ją w pełni zaakceptować. Tata ma jednak coś w sobie, ponieważ czworonóg wyjątkowo go pokochał. Wkrótce stali się najlepszymi przyjaciółmi. – powiedziała McKenna.

Doszło do tego, że ojciec dziewczyny tak pokochał psa, że pozwolił suczce spać w małżeńskim łóżku, nawet za cenę własnego komfortu. Jednak stało się coś, co musiało na jakiś czas zmienić ten nawyk.

Reklama

wyrzuciła psa z łóżka

Violet przeszła operację, przez którą nie mogła być na razie kąpana, dopóki wszystko się nie zagoi. W rezultacie nie mogła przebywać w łóżku. Co było dla niej nie do zaakceptowania!

Kobieta wyrzuciła psa z łóżka

Matka McKenny wiedziała, że skoro pies nie może być kąpany, przez jakiś czas nie powinien spać z nimi w łóżku. Dlatego, kiedy tylko zobaczyła, że Violet leży na kołdrze, od razu wyrzuciła psa z łóżka. Rozmawiała też z mężem, uznając, że dla wspólnego dobra, nie powinni wpuszczać tam psiaka. Ku jej zaskoczeniu jej mąż uznał inaczej. To, co kobieta zobaczyła rano, rozśmieszyło ją do łez.

Reklama

wyrzuciła psa z łóżka

Kiedy się obudziła, zobaczyła, jak jej mąż leży przy łóżku na poduszkach, przytulając Violet. Oboje okryci byli kocem. Kobieta początkowo była zaskoczona, a potem wybuchła śmiechem.

Nie myślałam, że mój mąż posunie się aż tak daleko. Mimo wszystko, to było bardzo słodkie. – przyznała kobieta.

Zachowanie mężczyzny udowadnia, jak silna potrafi być więź między psem a człowiekiem. Potrafił zrezygnować z własnego komfortu dla dobra psa. Jego gest, chociaż rozbawia, jest naprawdę piękny.

Reklama
Fotografie:

Może Cię zainteresować