×

Zachorowała, nagrała zachowanie swoich psów. Filmik pobija rekordy!

Przeziębienie to nic przyjemnego. Ból gardła, mięśni, wysoka gorączka i towarzyszące tematu katar i kaszel to prawdziwa udręka. Dlatego warto w tym czasie mieć nie tylko lekarstwa, ale i ciepłego pupila do przytulania. Nic tak nie wzmacnia odporności fizycznej i psychicznej jak pies, a najlepiej dwa psy! Wie to każdy właściciel futrzaka. Szczególnie, że psiaki potrafią naprawdę czule się opiekować swoimi rodzicami. Zobaczcie sami!

Psy opiekują się swoją panią w chorobie

Psy mają naprawdę wiele empatii w sobie. Kochają bezwarunkowo i udowadniają to na każdym kroku. Zawsze są przy nas na dobre i na złe. I nic tak nie poprawia nam humoru i kondycji jak właśnie domowy futrzak. Przekonała się o tym pewna właścicielka, która podczas przeziębienia miała przy sobie dwóch wspaniałych opiekunów – jej psy sprawdziły się w roli pielęgniarek znakomicie!

Właścicielka, aby dać przykład innym właścicielom, nagrała psią opiekę. A była ona na naprawdę na wysokim poziomie!

Kiedy kobieta spokojnie siedziała na kanapie, chciała obejrzeć film ze swoimi psami. Na filmie słychać, jak pyta swoje czworonogi, czy chcą obejrzeć ten film wraz z nią. Nagle oba odwracają się w taki sposób, jakby chciały jej coś przynieść. I po chwili tak się dzieje, ponieważ z czymś do niej wracają.

Jeden trzyma w pyszczku film, a drugi pilota. Wiadomo, że jak film, to musi być przekąska, dlatego psy od razu biegną, aby przynieść swojej mamie coś dobrego. I znów pojawiają się z sokiem i smakołykiem. Ale na tym nie koniec przygotowań do wspólnego oglądania!

Ponieważ za chwilę mama prosi je, aby i sobie przyniosły coś dobrego. To niewiarygodne! Psiaki zaraz wracają ze swoim jedzeniem. Ich pani jest niezwykle z nich dumna. W końcu wszyscy razem mogą klapnąć na kanapie. Wtulone psy zaczynają oglądać film ze swoją panią. Cudowny widok!

Wszystko możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

Może Cię zainteresować