×

Chciał zrobić zdjęcie odbicia kota w oknie. Jeden szczegół sprawił, że fotka stała się hitem Internetu

Sztuka fotografii potrafi naprawdę zaskakiwać. Przekonał się o tym pewien właściciel kota, który chciał mu zrobić zdjęcie. Planował zrobić to w taki sposób, aby uzyskać efekt odbicia zwierzaka w oknie. Jednak to, co zobaczył w aparacie po zrobieniu zdjęcia, mocno go zaskoczyło. Nic dziwnego, ponieważ fotografia wyszła naprawdę rewelacyjnie. Przekonaj się sam.

Kot siedział na chmurze

Mogłoby się wydawać, że zrobienie kotu zdjęcia to nic wielkiego. Wystarczy, aby dobrze zapozował lub uchwycić ciekawy moment.

Kot pewnego mężczyzny usiadł w taki sposób, że odbijał się w oknie. Jego właściciel chciał zrobić mu zdjęcie, jednak nie spodziewał się, jaki efekt w rezultacie uzyska. To, co zobaczył w aparacie po wykonaniu fotografii, sprawiło że dosłownie oczy wyszły mu z orbit. Nic dziwnego, ponieważ rezultat, jaki uzyskał, naprawdę robi wrażenie!

Kot owszem odbijał się w szybie, jak zakładał mężczyzna. Jednak w jaki sposób! Na zdjęciu wyglądało to tak, jakby unosił się na wielkiej, białej chmurze! Czyżby kociak miał konszachty tam na górze?

Wygląda, jakby siedział na chmurze, przez co futrzak przypomina ducha obserwującego świat z góry. To niesamowite, jak w jednej chwili udało się uzyskać tak niebanalną fotografię!

Może Cię zainteresować