×

Gigantyczny pies biegał po podwórku z ręką. Przerażeni mieszkańcy drżą o swoje życie

Do niecodziennej sytuacji doszło w Des Moines w stanie Iowa. Sąsiedzi pewnej kobiety zobaczyli, że po podwórku biega pies z odgryzioną ręką pełną krwi. Byli przerażeni tym widokiem. Bali się, że grozi im niebezpieczeństwo. Podejrzewali, że pies albo zagryzł tutejszego listonosza albo co gorsza własnych właścicieli! To, co okazało się później, jeszcze bardziej ich zszokowało.

Pies biegał po podwórku z odgryzioną ręką

Takiego widoku nikt się nie spodziewał. Pies biegał po podwórku, trzymając odgryzioną rękę we krwi. Na pewno było to przerażające. Nic dziwnego, że sąsiedzi właścicieli psa wpadli w panikę. Bali się, że pies zagryzł lokalnego listonosza lub samą właścicielkę. Wydawało im się, że są w niebezpieczeństwie, a pies stanowi zagrożenie. Byli tym zszokowani tym bardziej, że pies nigdy nie był groźny. Zawsze był przyjaźnie nastawiony do sąsiadów i innych ludzi. Tym bardziej nie mogli uwierzyć własnym oczom. Właścicielką wspomnianego psa, rasy matiff angielski o imieniu Tatanka, jest Debra Ann Ridge mieszkająca na co dzień w mieście Des Moines w stanie Iowa.

pies z odgryzioną ręką

Historia, chociaż początkowo mrozi krew w żyłach, tak naprawdę wzbudza śmiech. Okazało się, że psiak, chociaż pokaźnych rozmiarów, jak na tę rasę przystało, tak naprawdę nie jest żadną krwiożercą bestią. Pies z odgryzioną ręką nie zabił ani listonosza ani swojej właścicielki ani nikogo innego. Od początku biegał po posesji z zabawką, którą otrzymał z okazji zbliżającego się Halloween. Mało tego, to też ulubiona zabawka Tatanki.

Pies z „odgryzioną ręką” okazał się prawdziwym słodziakiem

Chociaż pies z odgryzioną ręką wzbudza przerażenie, że aż chce się krzyknąć „o zgrozo!”, to jednak prawda jest zupełnie inna. Tatanka to kochany psiak, który lubi nieco szokujące zabawki.  Dla właścicielki psa, całą historia wydaje się być zabawna. Nie sądziła, że sąsiedzi poważnie odbiorą psią zabawkę i będą bać się o swoje życie. Mimo że faktycznie zabawka wygląda bardzo realistycznie. I z daleka każdy mógłby pomylić ją z prawdziwą ludzką ręką.

pies z odgryzioną ręką

W połączeniu z zabawką w postaci zakrwawionej ludzkiej ręki, Tatantka mógł faktycznie siać zagrożenie. Na szczęście, było zupełnie inaczej.  Zmartwieni sąsiedzi nie muszą już obawiać się o swoje życie. Teraz z dystansem patrzą na ciekawą zabawkę psa.

Może Cię zainteresować