×

Dochodził do siebie po poważnej operacji. Gdy się obudził, nie mógł uwierzyć własnym oczom

Mężczyzna dochodził do siebie po operacji.  Kiedy obudził się, zobaczył, że przytula go nieznajomy mu kot. Okazało się, że kociak wszedł do jego domu przez uchylone drzwi. Zaciekawiony tym, co jest w środku, zobaczył śpiącego mężczyznę, którego postanowił przytulić. Ta niesamowita historia to prawdziwy wyciskacz łez.

Mężczyzna spał, kiedy przywędrował do niego kociak

Zwierzęta nierzadko potrafią wykazać się większą empatią niż niejeden człowiek. Dowodów na to nie trzeba szukać daleko, bo niejednokrotnie właściciel zwierzaka sam się o tym przekonał. Tak też się stało w przypadku ojca Andrew Falloona, członka parlamentu Rangitata w Nowej Zelandii. Mężczyzna w ostatnim czasie przeszedł poważną operację i dochodził do siebie w domu.  Kiedy spał, stało się coś zaskakującego. Do jego domu przypałętał się kociak. Wszedł przez otwarte drzwi i zaciekawiony, kiedy zobaczył śpiącego mężczyznę, wskoczył na niego i położył się.

Okazało się, że żona mężczyzny zostawiła otwarte drzwi. Kociak postanowił skorzystać z okazji i wkradł się do ich domu. To ona później znalazła śpiącego mężczyznę z kotem. Zrobiła im nawet urocze zdjęcie, którym syn podzielił się na Twitterze.

Mężczyzna po operacji zaprzyjaźnił się z kociakiem

Andrew Falloon nie spodziewał się, że jego tweet wywoła takie zamieszanie w Internecie. Ludzie byli rozczuleni jego widokiem. Aktywnie komentowali też tweeta, co jeszcze bardziej zaskoczyło mężczyznę.

Po tym, jak mama wysłała mi zdjęcie, wrzuciłem je na Twittera, myśląc, że może sprawić, że kilka osób się uśmiechnie, ale nigdy nie spodziewałem się, że to zajdzie tak daleko. Kiedy kładłem się spać w niedzielę wieczorem (czasu nowozelandzkiego), tweet miał kilka tysięcy wyświetleń, a kiedy się obudziłem, było ich miliony. Teraz już osiągnął wynik w dziesiątkach milionów. – przyznał.

Co więcej, wyszło też na jaw, że kot tak naprawdę kotem sąsiada. I jak przyznał sam Falloon, to nie pierwsza jego wizyta w ich domu. I nie pierwszy raz, kiedy położył się na jego tacie. Wynika z tego, że kociak naprawdę upatrzył sobie mężczyznę. Kot nazywa się Ziggy i lubi sobie wędrować.

Kiedy mężczyzna się obudził, kociak posiedział na nim jeszcze trochę i wrócił do swojego domu. Rodzice Andrew Falloona od lat nie mieli zwierzaka, szczególnie, że jego ojciec nie był za bardzo kociarzem. Wygląda na to, że to się jednak zmieni. Mężczyzna przyznaje, że cieszy się, że jego rodzice są szczęśliwi, że kot odwiedza ich od czasu do czasu.

 

Fotografie:

Może Cię zainteresować