×

Mama myślała, że się rozpłynie, widząc co psiak robi z jej synkiem. Od razu chwyciła za telefon

Pies imieniem Ralph potrafi nieźle zaskoczyć swoją rodzinę. Na nagraniu, które w ostatnim czasie trafiło do sieci, słychać jak psiak próbuje powiedzieć: „Kocham Cię!”. To cudowne, jak bardzo się poświęca, aby okazać miłość swojej rodzinie. Szczególnie, że koło niego siedzi niedawno urodzone dziecko jego pani. Zdolności wokalne psa są naprawdę oszałamiające! Musisz to zobaczyć!

Pies mówi „Kocham Cię!”

Właścicielka Ralpha wie, że jej pies jest bardzo zdolny. I wcale nie dziwi jej fakt, kiedy po umieszczeniu swojego syna na kanapie obok futrzaka, zwierzak chciał okazać mu swoją miłość. W końcu jest do swojej rodziny bardzo przywiązany. Wiadomo, że nikt tak nie kocha jak właśnie pies. A Ralph na każdym kroku stara się to im udowodnić. I to ze wzajemnością!

W ostatnim czasie pani Ralpha urodziło się dziecko, które psiak również uwielbia i czule się o nie troszcz. Pewnego dnia kobieta posadziła bobasa obok psa na kanapie i nagała coś niesamowitego. Mówi do futrzaka, czy kocha dziecko, kiedy nagle pies próbuje powiedzieć: „Kocham Cię!”.

Jego zdolności wokalne pod tym względem są naprawdę godne pochwały. Jest to zarazem i wzruszające i nieco zabawne, kiedy Ralph próbuje coś powiedzieć. Do tego stara się nie ruszać za bardzo i być delikatny, aby nie przeszkadzać dziecku. Za każdym razem, kiedy jego pani mówi „Kocham Cię, Ralph”, pies próbuje jej powiedzieć to samo, chociaż czasem brzmi to bardziej jak „arrrwoooo”, ale my dobrze wiemy, o co chodzi. To nagranie jest pełne czułości i miłości. Zobacz sam:

Może Cię zainteresować