×

Dwa psy zadzwoniły po pomoc 16 razy w ciągu 30 minut. Na interwencję przybyła policja

Policjantki przyjechały do pewnego domu, a na miejscu przekonały się, że w ciągu 30 minut to dwa psy zadzwoniły do nich aż 16 razy. Czworonogi były same w domu i jak widać, wcale nie zamierzały marnować swojego czasu. Wszystko miało miejsce w Lakeville w stanie Minnesota.

Dwa psy zadzwoniły na numer alarmowy 16 razy w ciągu 30 minut

Policja odpowiedziała na nietypowe zgłoszenie

W słuchawce było słychać jedynie szczekanie, a więc patrol policji został wysłany pod lokalizację, z której wykonano telefon. Dwie policjantki nie zastały nikogo w domu, a więc skontaktowały się z właścicielami posiadłości, którzy byli wtedy w pracy. Ostatecznie policjantki zostały wpuszczone do środka domu przez garaż.

Dwa sprytne psy

Okazało się, że na górze domu pozostawiony był telefon, z którego można było wykonać jedynie połączenia alarmowe. Najwidoczniej psiaki zahaczyły o ekran i w ten sposób aż 16 razy zadzwoniły na policję.

„Te psiaki musiały mieć smutny dzień, skoro szukały pomocy pod telefonem alarmowym.” – przyznała oficer Michelle Roberts.

 

Jak się okazuje, lepiej nie zostawiać telefonu w obecności psów!

„Dostałem niezłą lekcję. Teraz już zawsze będę trzymać telefon z daleka od nich.” – przyznał opiekun psów.

 

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować