×

Zaszczekała na swojego psa. Jego reakcja zwaliła ją z nóg, filmik ma ponad 244 miliony odsłon

Na TikToku pojawiło się nowy trend, który polega na tym, że ludzie szczekają na swoje psy i nagrywają ich reakcje. Adrian Chateau Wiles postanowiła, że ona także musi to zrobić, ale takiej reakcji czworonoga zdecydowanie się nie spodziewała. Ten filmik ma już ponad 139 milionów odsłon!

Źródło: adrianchateau / tiktok.com

Adrian Chateau Wiles wydała z siebie głośne szczęknięcie, a jej psinka Keiko od razu stanęła na baczność. Jej wyraz pyszczka, gdy wpatrywała się w mamę, niepewna, co powinna robić, był absolutnie bezcenny. Była zszokowana, oszołomiona i prawdopodobnie trochę zdezorientowana. W końcu nie miała pojęcia, że jej mama może tak szczekać!

Keiko dała swojej mamie najzabawniejsze spojrzenie, jakie kiedykolwiek widział świat, a potem zaczęła skakać. Uznała, że szczekanie było zaproszeniem do zabawy i była całkowicie gotowa na imprezę!

Źródło: adrianchateau / tiktok.com

139 milionów odsłon na TikToku

Adrian Chateau Wiles zdecydowanie nie spodziewała się takiej reakcji Keiko, a my absolutnie uwielbiamy ten filmik – podobnie jak cały Internet. A oto wideo, które obejrzało już ponad 139 milionów ludzi:

@adrianchateau

bruh this shit has me WHEEZING #fyp

♬ original sound – Savyy

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować