×

Zaszczekała na swojego psa. Jego reakcja zwaliła ją z nóg, filmik ma ponad 244 miliony odsłon

Na TikToku pojawiło się nowy trend, który polega na tym, że ludzie szczekają na swoje psy i nagrywają ich reakcje. Adrian Chateau Wiles postanowiła, że ona także musi to zrobić, ale takiej reakcji czworonoga zdecydowanie się nie spodziewała. Ten filmik ma już ponad 139 milionów odsłon!

Adrian Chateau Wiles wydała z siebie głośne szczęknięcie, a jej psinka Keiko od razu stanęła na baczność. Jej wyraz pyszczka, gdy wpatrywała się w mamę, niepewna, co powinna robić, był absolutnie bezcenny. Była zszokowana, oszołomiona i prawdopodobnie trochę zdezorientowana. W końcu nie miała pojęcia, że jej mama może tak szczekać!

Keiko dała swojej mamie najzabawniejsze spojrzenie, jakie kiedykolwiek widział świat, a potem zaczęła skakać. Uznała, że szczekanie było zaproszeniem do zabawy i była całkowicie gotowa na imprezę!

139 milionów odsłon na TikToku

Adrian Chateau Wiles zdecydowanie nie spodziewała się takiej reakcji Keiko, a my absolutnie uwielbiamy ten filmik – podobnie jak cały Internet. A oto wideo, które obejrzało już ponad 139 milionów ludzi:

@adrianchateau

bruh this shit has me WHEEZING #fyp

♬ original sound – Savyy

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować