×

Zabrała 7-miesięcznego szczeniaka na spacer. 3 dni później pies umiera na tajemniczą chorobę

Codzienny spacer skończył się dla szczeniaka Chloe Vickers prawdziwą tragedią. Maluch zmarł na tajemniczą chorobę zaledwie kilka dni po wspomnianym spacerze. Kobieta ostrzega teraz innych właścicieli.

Szczeniak zmarł po spacerze

Właścicielka 7-miesięcznego szczeniaka o imieniu Oscar nie sądziła, że jeden z codziennych spacerów będzie dla jej psa tym ostatnim. Jak zawsze wybrała się ze swoim pupilem, mieszanką pudla i angielskiego springera spaniela, do Wythenshawe Park w Greater Manchester. Mieli spędzić razem miłe chwile i pobawić się na dworze. Niestety niedługo po spacerze szczeniak zaczął chorować, a 3 dni później zmarł. Kobieta była tym faktem mocno przybita i zaskoczona. Nie rozumiała, co się dzieje i dlaczego doszło do takiej tragedii.

Źródło: Chloe Vickers / MEN Media

Źródło: Chloe Vickers / MEN Media

Jednym z głównych objawów zauważonych u psa były częste wymioty, a później pojawiła się w nich krew. Mimo badań i podanych przez weterynarza leków, psa nie udało się uratować. Jego stan pogarszał się z każdym dniem. Agonia trwała 3 doby. To złamało serce kobiety. W końcu zwierzak miał jeszcze całe życie przed sobą. Wszystko poszło nie tak, jak powinno.

Źródło: Chloe Vickers / MEN Media

Źródło: Chloe Vickers / MEN Media

Niestety nie wiadomo, co doprowadziło do takich objawów. Lekarze podejrzewają, że psiak mógł zarazić się parwowirusem lub zjeść coś zatrutego. Rada miasta po otrzymaniu wiadomości o incydencie wydała prośbę do mieszkańców, aby uważali na swoje psy.

Kobieta nie może pogodzić się ze stratą ukochanego pupila. Tak krótko nacieszył ją swoją obecnością… Syn kobiety również jest zrozpaczony i nieustannie pyta: „Gdzie jest Oscar?”. To straszne, z jak ogromną stratą muszą się mierzyć.

Może Cię zainteresować