17 najzabawniejszych dzikich zwierząt uchwyconych na wolności

Dzikość jest być piękna i tajemnicza, ale czasami również zabawna! Każdego roku Bored Panda organizuje konkurs „Najzabawniejsze zdjęcia przyrody”, aby zwiększyć świadomość na temat jej ochrony. Konkurs rozpoczął się w 2015 roku i od tego czasu przyciąga najlepszych fotografów, którzy chcą zaprezentować swoją pracę. Wyniki zawsze bawią do łez!

 

Oto 17 najlepszych zdjęć z 2017 roku:

9 smutnych ilustracji ze zwierzakami, które dają do myślenia. Trafiają w samo sedno

Jeśli przeglądasz te stronę, to na pewno los zwierząt jest dla ciebie ważny. Niestety nie wszyscy mają tyle serca, co ty. Jak wiadomo każdego dnia zwierzęta bardzo cierpią właśnie przez ludzi. Dotyczy to wielu aspektów, takich jak cyrki, polowania czy też zniewolenie. Poniżej zobaczysz 9 smutnych ilustracji ze zwierzakami w roli głównej, które dają do myślenia. Trafiają w samo sedno i mam nadzieję, że po ich zobaczeniu niektórzy zastanowią się dwa razy nad tym, co aktualnie się dzieje.

 

 

 

Australijscy strażacy po raz kolejny zapozowali do zdjęć ze zwierzakami. Zrobiło się gorąco!

Australijscy strażacy po raz kolejny zdjęli swoje koszulki, aby zapozować do zdjęć ze zwierzakami. Z fotografii stworzone zostaną wyjątkowe kalendarze na rok 2020, a dochody z ich sprzedaży przeznaczone na cele charytatywne. Kobiety z całego świata dosłownie oszalały na punkcie tych zdjęć!

To już 27. wydanie kalendarza

„Uważamy, że warto jest rzucić światło na strażaków, ponieważ wykonują oni kawał dobrej roboty. Jednocześnie super, że dzięki tym zdjęciom możemy pomóc potrzebującym zwierzętom. Podczas jednej z edycji udało nam się przekazać organizacjom charytatywnym ponad 2,5 miliona dolarów”

Zdjęcia z kalendarza możesz obejrzeć poniżej: