Ta rodzina żyje w domu z 200-kg niedźwiedziem. Zachowują się jakby był ich domownikiem

Svetlana i Yuriy Panteleenko adoptowali niedźwiadka o imieniu Stepan kiedy miał zaledwie 3 miesiące. Został znaleziony przez myśliwych, podczas gdy stracił matkę. Pluszak był wówczas w bardzo złym stanie. Dziś ogromne, w pełni zdrowe 23-letnie zwierzę waży prawie 200 kg.

Jak sami uważają, ssak został udomowiony i nie stwarza zagrożenia dla domowników. Miś zawsze ma do dyspozycji zapasy w postaci 25 kg ryb, warzyw i jaj. Według rodziny jest też fanatykiem piłki nożnej. Ciekawe komu kibicuje?

Rosyjska familia wraz z kudłatym olbrzymem zasiada nawet do stołu nie obawiając się, że to oni mogą stać się posiłkiem misia!

Jestem w SZOKU! Myślicie, że zagraża im niebezpieczeństwo?

Nietypowe odwiedziny. Do jego domu weszła ogromna niedźwiedzica

Jak byś zareagował, gdyby nagle niedźwiedź wszedł do Twojego domu? Twórca nagrania, Rodney Ginn Mammoth z Kalifornii zachował zimną krew. Nie zwlekając chwycił za telefon, zaczął nagrywać całe zajście, a przy tym… miał niezły ubaw! Powstałe nagranie zatytuował „hahahahahaha hahahahahaha” i zamieścił je na Facebooku.

Ogromna niedźwiedzica podąża schodami w górę, żeby zobaczyć skąd wydobywa się hałas, który powodował twórca filmu

Nic dziwnego, że Ginn postanowił natychmiast wycofać się do pokoju, aby nie kusić misia.

Według mężczyzny, niedźwiedzica miała ze sobą dwie młode. To by wyjaśniało, dlaczego była taka agresywna. Oczywiście je też udało mu się uwiecznić na filmie podczas, gdy mama misiów była rozproszona! Niedźwiedzie gościły w domu mężczyzny przez około półtorej godziny.