31 słodkich bobrów, które sprawią, że rozpłyniesz się z rozkoszy

7 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Bobra. Warto przypomnieć, że te zwierzaki odgrywają ważną rolę w utrzymywaniu lokalnych ekosystemów. Można nazwać je nawet przyrodniczymi inżynierami! To jednak nie wszystko. Może o tym nie wiedziałeś, ale bobry są naprawdę urocze. Jeśli nie wierzysz, to już za chwilę się przekonasz. Przewiń poniżej, a zobaczysz 31 słodkich bobrów, które sprawią, że rozpłyniesz się z rozkoszy.

31 słodkich bobrów:

25 uroczych zdjęć, które sprawiają, że uśmiech pojawia się nawet w zły dzień

Każdy z nas ma czasem gorszy dzień. To całkiem normalne, zwłaszcza kiedy słońce pojawia się coraz rzadziej, a ciemność zapada coraz szybciej. Jednak nawet w takie dni warto znaleźć coś, co poprawi humor choćby na chwilę. Mawia się, że śmiech to zdrowie, a oglądając poniższe zdjęcia ze zwierzakami w roli głównej, uśmiech z całą pewnością zagości na Twojej twarzy.

#24 Komuś tu jets naprawdę dobrze

#23 Shiba nigdy nie przestaje się uśmiechać

Instagram
Instagram

#25 Gdzie można kupić takie chipsy?

Mam nadzieję, że choć trochę poprawiłam Ci humor ☺️

28 najlepszych zdjęć dzikich zwierząt wykonanych na wolności. Są niepowtarzalne

Każdego roku w konkursie Wildlife Photographer of The Year mamy okazję zobaczyć piękne i niezwykłe zdjęcia dzikich zwierząt wykonane na wolności. Tegoroczną edycję konkursu wygrał Yongqing Bao. Zwyciężył dzięki fotografii „Chwila”, której głównym bohaterem był lis oraz świstak. Naszym zdaniem zdjęcia dzikiej przyrody są naprawdę wspaniałe! Przewiń poniżej, aby zobaczyć 28 najlepszych fotografii tegorocznej edycji konkursu.

28 najlepszych zdjęć dzikich zwierząt wykonanych na wolności: