17 zwierzaków, które są dowodem na to, że Matka Natura lubi robić psikusy

Matka Natura czasem lubi robić psikusy, a te zwierzaki są na to idealnym dowodem. Ich nietypowe umaszczenie sprawiło, że są jedyne w swoim rodzaju. Tylko na nie spójrz!

17 zwierzaków z unikalnym umaszczeniem:

15 zwierząt albinosów, które wzbogacają piękno naszej planety

Zwierzęta-albinosy, żyjące na wolności, nie mają łatwego życia.  Ze względu na swój kolor, trudno im się kamuflować, a oprócz tego małą słaby wzrok. Niektóre takie zwierzaki mają jednak szczęście i są chronione przez ludzi, którzy o nie dbają. Dotyczy to na przykład wiewiórek albinosów w mieście Olney w stanie Illinois, które są częścią historii miasta od co najmniej 1902 roku. Prawo chroni te wyjątkowe stworzenia. Między innymi mają pierwszeństw na wszystkich ulicach i chodnikach.

Bez wątpienia zwierzaki-albinosy wyglądają pięknie i robią wrażenie, zobacz sam:

 

14 osób, które przygarnęły zwierzaka, a ból głowy dostały w gratisie

Nasi milusińscy nie zawsze są słodcy i kochani. Jak każda żyjąca istota potrafią nas też czasem nieźle zirytować albo wręcz wkurzyć. Zwłaszcza jeżeli ciągle robią coś, czego im zabroniliśmy.

14 osób, które przygarnęły zwierzaka, a ból głowy dostały w gratisie:

#14 „Masz huskiego, chcesz iść z nim na spacer. A on za każdym razem odstawia to”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cookie 🍪✨ (@cookiethehuskyy)

39 uroczych kolegów z pracy, dzięki którym homeoffice jest ekstra

Obecnie wiele osób wciąż kontynuuje pracę zdalną w domowym zaciszu. Istnieje jednak powód, dla którego to jest naprawdę super. Tak – można pracować razem ze swoim ukochanym zwierzakiem. W normalnych warunkach jest to raczej niemożliwe. To nasze pupile sprawiają, że #homeoffice wcale nie jest takie złe. Nie wierzysz? Przewiń poniżej!

 

Zastanawiał się, dlaczego jeden z koni je tak blisko ściany. Zagadkę rozwiązała kamera

Kiedy byliście dziećmi na pewno uczono Was, że należy nie być samolubem i trzeba dzielić się z innymi, prawda? Myślcie, że tylko ludzie potrafią robić takie rzeczy? Otóż nie! Zwierzaki też to robią!

Warto dodać, że bohatera tego filmiku nikt nie uczył takiego postępowania… Nagranie rozpoczyna się w takim momencie, że nie jesteśmy do końca pewni, kto karmi tego szarego konika. Jednak, po kilkunastu sekundach zagadka zostaje rozwiązana! Nie, nie jest to opiekun…

Robi to drugi konik! Widać, że te dwa zwierzaki połączyła prawdziwa przyjaźń! Powiedzcie tylko czy nie jest to kolejny dowód na to, jak wspaniałe potrafią być zwierzęta?

Zobaczcie sami!