×

Kot-bohater broni swojego przyjaciela przed łobuzem z sąsiedztwa i daje mu niezłą lekcję

Pewnego pięknego, słonecznego dnia właściciel spacerujący wraz ze swoim psem zatrzymali się, aby przywitać swojego kota-sąsiada. Dwa zwierzaki zbliżyły do siebie swoje nosy, a uroczy gest został uchwycony na słodkim filmiku. Kilka sekund później sprawy obrały jednak zupełnie nieoczekiwany obrót.

„Już ja pokażę temu łobuzowi, gdzie raki zimują!”

Gdy kot przywitał się z psiakiem, nagle do akcji wkracza Border Collie, czyli miejscowy łobuz, który podbiegł do psa, a wtedy zaczęła się prawdziwa akcja. Dzielny kociak pobiegł za Border Collie i postanowił dać mu prawdziwą lekcję. Kociak gonił psa-łobuza, jakby chciał mu powiedzieć: „Już ja ci pokażę, gdzie raki zimują!”. Co śmieszniejsze, wyglądało to, jakby Border Collie naprawdę czuł respekt do tego kota.

Śmiechu nie było końca!

Kobieta nagrywająca ten filmik nie mogła opanować śmiechu, a kiedy obejrzysz wideo, to przekonasz się, dlaczego. Ten kot stanął w obronie swojego przyjaciela i próbował dać nauczkę psu-łobuzowi. Co za odważny mruczek! Jak widać, w małym ciele – wielki duch!

Wszystko możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować