×

Kot-bohater broni swojego przyjaciela przed łobuzem z sąsiedztwa i daje mu niezłą lekcję

Pewnego pięknego, słonecznego dnia właściciel spacerujący wraz ze swoim psem zatrzymali się, aby przywitać swojego kota-sąsiada. Dwa zwierzaki zbliżyły do siebie swoje nosy, a uroczy gest został uchwycony na słodkim filmiku. Kilka sekund później sprawy obrały jednak zupełnie nieoczekiwany obrót.

Źródło: kat7786 / youtube.com

„Już ja pokażę temu łobuzowi, gdzie raki zimują!”

Gdy kot przywitał się z psiakiem, nagle do akcji wkracza Border Collie, czyli miejscowy łobuz, który podbiegł do psa, a wtedy zaczęła się prawdziwa akcja. Dzielny kociak pobiegł za Border Collie i postanowił dać mu prawdziwą lekcję. Kociak gonił psa-łobuza, jakby chciał mu powiedzieć: „Już ja ci pokażę, gdzie raki zimują!”. Co śmieszniejsze, wyglądało to, jakby Border Collie naprawdę czuł respekt do tego kota.

Źródło: kat7786 / youtube.com

Śmiechu nie było końca!

Kobieta nagrywająca ten filmik nie mogła opanować śmiechu, a kiedy obejrzysz wideo, to przekonasz się, dlaczego. Ten kot stanął w obronie swojego przyjaciela i próbował dać nauczkę psu-łobuzowi. Co za odważny mruczek! Jak widać, w małym ciele – wielki duch!

Wszystko możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować