×

Niesamowita reakcja psa, gdy po raz pierwszy poczuł kopnięcie dziecka w brzuchu mamy

Piesek o imieniu Goose został uratowany po tym, jak znaleziono go przywiązanego do słupa, a teraz jest niezwykle wdzięczny, że w końcu ma najlepszą rodzinę na całym świecie. Bardzo chroni wszystkich jej członków i zawsze musi się upewnić, że każdy z nich jest bezpieczny — a zwłaszcza, gdy zdał sobie sprawę, że jego mama jest w ciąży.

Odkąd zaszłam w ciążę, ciągle chce być blisko mnie. Często kładzie się obok mnie i przytula do mojego brzucha. – przyznała mama Goose.

Goose wiedział, że coś dzieje się w brzuchu jej mamy, ale nie był pewny, co dokładnie – dopóki tego nie poczuł. Pewnego dnia psiak położył głowę na brzuchu swojej mamy, a nagle poczuł kopnięcie dziecka. Jego reakcję uchwycono na słodkim filmiku, który od czasu publikacji na TikTok’u ma już ponad 28 milionów odsłon.

Oto wideo:

@meggysuemalouf

When you feel your tiny human bestie kick for the first time. Wait for his reaction ?? #pregnancy #pitbull #dogsofttiktok #foryou #fyp #baby

♬ come into my arms – november ultra

Reakcja suczki na kopnięcie mówi wszystko – szok, zmieszanie, miłość, radość – wszystkie te uczucia jednocześnie ogarnęły pieska. Cóż, reakcja Goose była zdecydowanie jedną z najsłodszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Kilka tygodni później Goose w końcu poznał swoją młodszą siostrzyczkę o imieniu Ivy:

@meggysuemalouf

Bringing Ivy home. Goose and Luna finally get to meet sister! #foryou #foryoupage #fyp #dogsofttiktok #pitbullsoftiktok #pregnancy #baby #dog #love

♬ Stories 2 – Danilo Stankovic

Goose i jego psia siostra Luna byli tak zachwyceni, że w końcu powitali małą Ivy w domu. W końcu mogli poznać tego małego człowieka, który tak długo przebywał w brzuchu mamy. Ich rodzice wiedzą, że oboje będą najlepszym rodzeństwem dla ich córeczki i nie mogą się doczekać, kiedy ich miłość do Ivy jeszcze bardziej rozwinie się w nadchodzących latach!

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować