×

Bokser pierwszy raz usłyszał płacz noworodka. Niesamowite, jak zareagował

Bokserka o imieniu Bella od zawsze była oczkiem w głowie swojej rodziny. Gdy mama suczki zaszła w ciążę, obawiała się jednak, w jaki sposób psinka zareaguje na obecność malucha. W głębi serca kobieta czuła jednak, że Bella wcale nie będzie zazdrosna o noworodka. Szybko okazało się, że miała rację!

Reakcja suczki na pierwszy płacz noworodka

Na filmiku widzimy reakcję Belli, gdy po raz pierwszy usłyszała płacz małej Maliny. W ten dzień dziewczynka wraz z mamą wróciły ze szpitala do domu. Dziecko leżało w łóżeczku i zaczęło płakać, a zaniepokojona psinka od razu pojawiła się blisko noworodka.

„Na pomoc!”

Bella bardzo się zdenerwowała, gdy usłyszała płacz Maliny w swoim łóżeczku. Suczka krążyła dookoła i zastanawiała się, jak może pomóc małej dziewczynce. Wkrótce i Bella zaczęła wydawać rozdzierające serce jęki – ona robiła wszystko, aby tylko wezwać rodziców Maliny.

Mama dziewczynki była całkowicie zdumiona, gdy zobaczyła jak opiekuńcza jest Bella w stosunku do swojej nowej siostrzyczki. Okazało się również, że od tego czasu bokserka już zawsze chciała spać w pokoju dziewczynki, aby móc być blisko niej. Teraz świat psinki kręci się wokół Maliny – ona zrobiłaby wszystko dla tego maluszka. Jesteśmy pewni, że dziewczynka będzie miała wspaniałą przyjaciółkę, przy której będzie dorastać!

Obejrzyj poniższy filmik, aby zobaczyć wzruszającą reakcję Belli na pierwsze płacz małej Maliny:

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować