×

Wrócił z wakacji. Gdy spojrzał na swój samochód, dosłownie go zmroziło

56-letni Bill Fischer wybrał się na 4-dniowy urlop, a swój samochód zostawił przed domem. Po powrocie czekała go jednak niemała niespodzianka, a wszystko za sprawą pewnej sprytnej wiewiórki.

82 kg orzechów pod maską samochodu

56-letni Bill Fischer wrócił z 4-dniowego urlopu i postanowił zajrzeć pod maskę swojego samochodu. Był w szoku, gdy zobaczył, że znajdowało się tam mnóstwo, po prostu mnóstwo, orzechów! Okazało się, że pewna sprytna wiewiórka wykorzystała zaparkowany samochód jako własną spiżarnię. Wykorzystała każdy zakamarek pod maską, aby ukryć tam swoje łupy. Łącznie pod maską znalazło się aż 82 kg orzechów!

Wiadra pełne orzechów

Fischer musiał opróżnić cały samochód z orzechów – wyciągnął kilka pełnych wiader, ale jak przyznaje, do niektórych orzechów wciąż nie jest w stanie dotrzeć!

Już kiedyś znajdowałem pojedyncze orzechy w swoim aucie, ale tym razem to jakiś rekord! – śmieje się Fischer.

Łącznie mężczyzna spędził siedem godzin na wyjmowaniu orzechów – spod swojego auta wyjął aż 7 wiader pełnych orzechów

Na szczęście nadal mogę jeździć tym samochodem. Cóż, życie jest zbyt krótkie, żeby się z tego nie śmiać! – dodał Fischer.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować