×

Policja go zatrzymała, bo dziwnie się zachowywał. Okazało się, że właśnie ratował życie

Cristopher Felix to 19-letni student z Brooklyn Park w stanie Minnesota. Ostatnio chłopak stał się bohaterem, po tym jak uratował wiewiórkę w potrzebie. Jego historia odbiła się szerokim echem w sieci, przez co  Cristopher zyskał wielu fanów. Wszystkiego dowiesz się poniżej.

Oto Cristopher Felix

Źródło: Cristopher Felix

Źródło: Cristopher Felix

Chłopak jechał samochodem

Wszystko działo się w pobliżu jego domu. Gdy Cristopher jechał autem, przed jego pojazd wyskoczyła wiewiórka. Zniknęła pod pojazdem. Chłopak nie kontynuował jazdy, tylko postanowił się zatrzymać.

Zwierzak leżał na drodze i się nie ruszał

„Czułem się bardzo źle z powodu tego, co się stało. Myślałem o tej biednej wiewiórce i chciałem spróbować jej pomóc. Ona się nie ruszała, więc podniosłem ją przy pomocy rękawicy i położyłem na trawę. Zaczął uciskać jej klatkę piersiową.” – opowiada Cristopher Felix.

Zachowanie chłopaka podpadło policji

Policjanci zauważyli Cristophera i postanowili go zatrzymać. Jedna z kamer oficerów uchwyciła to, co stało się później.

Chłopakowi udało się uratować życie wiewiórki!

Wszyscy obecni w końcu mogli odetchnąć z ulgą. Policjanci byli zadowoleni, że ten chłopak wcale nie robił nic złego. On ratował życie zwierzaka w potrzebie!

„Na początku jego zachowanie nam podpadło, więc postanowiliśmy się zatrzymać. Okazało się, że on reanimował wiewiórkę, a na dodatek mu się udało. To super chłopak. Przybyliśmy mu nawet piątkę.” – mówią policjanci.

Życie jednej wiewiórki może nie mieć większego znaczenia dla niektórych osób, ale dla Cristophera to było bardzo ważne

„Byłem bardzo szczęśliwy, że mogłem pomóc tej małej, bezbronnej istocie. Każde życie zasługuje na szacunek. Naprawdę cieszę się, że mogłem ją uratować. Policjanci, którzy wszystko widzieli, też wydawali się być bardzo zadowoleni. Na początku myśleli, że coś kombinuję.” – dodał Cristopher.

Cristopher – wykonałeś kawał dobrej roboty!

 

 

 

Może Cię zainteresować