×

Pan Tadeusz i jego wiewiórka stali się światowym hitem. Ich filmik ma już ponad 58 mln odsłon

Większość z nas uważa za swojego najlepszego przyjaciela psa czy też kota, ale niektórzy idą o krok dalej. Do takich osób z pewnością należy pan Tadeusz Lubiarz, który przyjaźni się z wiewiórką o imieniu Pitek. Para stała się światowym hitem, a filmik z ich udziałem zyskał już ponad 58 mln odsłon w amerykańskim serwisie NowThis.

Wiewiórka – najlepszy przyjaciel człowieka

Pan Tadeusz pochodzi spod Szczecina, a jego nietypowa przyjaźń z gryzoniem ma swoje początki w 2013 roku. Ale jak to się wszystko zaczęło? Otóż pewnego dnia, pan Tadeusz spacerował ze swoim psem po lesie, aż nagle wprost na jego nogi z drzewa spadła wiewiórka. Przez upadek zwierzątko miało problemy z poruszaniem się, dlatego mężczyzna postanowił pomóc. Bez tego wiewiórka mogłaby nie dać sobie rady.

Źródło: <a href=NowThis / facebook.com">

Źródło: NowThis / facebook.com

„Tak mi u ciebie dobrze”

Pan Tadeusz postanowił zaopiekować się wiewiórką – nakarmił ją i ogrzał, a ostatecznie przygarnął. Pitek miał w domu swojego wybawcy jak w niebie – dostawał pyszne jedzonko odpowiednie dla wiewiórki, a do tego zyskał psiego przyjaciela, którego wcale się nie bał. Wiewiórka tak bardzo przywiązała się do pana Tadeusza, że nie miała już ochoty wracać z powrotem do lasu. Zadomowiła się na dobre, a do tego uwielbia przesiadywać na ramieniu swojego wybawcy.

Źródło: <a href=NowThis / facebook.com">

Źródło: NowThis / facebook.com

Hit na skalę światową

Pan Tadeusz i jego futrzany przyjaciel stali się sensacją na skalę światową. Amerykański serwis NowThis opublikował filmik z ich udziałem oraz historię pary. Wideo szybko stało się hitem, gdyż obejrzało je już ponad 58 mln osób. Ludzie z całego świata są pod ogromnym wrażeniem tej słodkiej przyjaźni.

 

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować