Znalazł rodzinę myszy żyjącą w jego ogrodzie. Zamiast sięgnąć po pułapki, chwycił za narzędzia

Niedawno fotograf Simon Dell natknął się na rodzinę myszy biegającą po jego ogrodzie. Zamiast sięgnąć po pułapki, wyjął narzędzia. Mężczyzna wybudował dla gryzoni miniaturową wioskę, która jest dla nich rajem. W zamian za to zwierzaki wzięły udział w sesji zdjęciowej dla fotografa. Efekty są genialne!

40 zdjęć, które pokazują, jak słodkimi i uroczymi zwierzątkami są oposy

Z wyglądu najbliżej im do wielkiego, przerośniętego szczura i wydają się idealne na wcielanie się w czarne charaktery w bajkach. Trudno sobie wyobrazić, ze niektórzy wolą je od psów i kotów. Trudno? Wcale nie! Wystarczy, że się spojrzy na te zdjęcia i można się w nich zakochać. Oposy są naprawdę urocze i czas poświęcić im chwilę!

40 zdjęć, które pokazują, jak słodkimi i uroczymi zwierzątkami są oposy:

20 przesłodkich szczurów, przez które rozpływamy się z rozkoszy

Szczury to kontrowersyjne zwierzaki – te gryzonie nie budzą raczej dobrych skojarzeń, może oprócz filmu o szczurze kucharzu… Jednak chcemy odczarować opinię o szczurach jako strasznych, mrocznych kreaturach, które pod osłoną nocy plądrują śmietniki i tylko czyhają, żeby nas ugryźć w kostkę! Zobaczcie nasza galerię, która jest dowodem na to, że szczury mogą być po prostu super słodkie!

20 przesłodkich szczurów, przez które rozpływamy się z rozkoszy

Szczury raczej nie budzą pozytywnych emocji, ale jeśli jesteście gotowi uwierzyć, że potrafią być urocze, słodkie i kochane, to zapraszamy do naszej galerii!