×

Mysz grasowała wśród pączków w uwielbianym przez Polaków sklepie. Wideo bije rekordy

Użytkownik Lukasz09122 opublikował filmik na TikToku ukazujący mysz grasującą wśród pączków w popularnej sieci sklepów Biedronka. Wideo ma już ponad 4 miliony wyświetleń!

Mysz grasowała wśród pączków

Wideo trafiło na TikToka już tydzień temu, ale to właśnie dzisiaj (Tłusty Czwartek) każdy powinien je zobaczyć. Mysz jak gdyby nigdy nic grasowała wśród pączków na sklepowej półce i w ogóle nie przejmowała się klientami. Od czasu publikacji wideo obejrzało już ponad 4 miliony osób:

@lukasz09122

#biedronka#smacznego#myszka

♬ Dobry Wieczór Polska – DJ Degres

Nie wiemy, z jakiego dokładnie sklepu pochodzi nagranie, a autor filmiku wyjaśnił, że incydent został zgłoszony do obsługi sklepu. Pod koniec wideo widzimy również, że ktoś wysuwa półkę z pączkami. Jedna z pracownic sklepu wyjęła słodkości z gabloty i przeprosiła za zaistniałą sytuację klientów.

„Tak jest w bardzo wielu sklepach”

Pod filmikiem znalazło się mnóstwo komentarzy, a jak przyznają internauci, takie sytuacje zdarzają się w naprawdę wielu sklepach. Cóż… chyba nikt z nas nie chciałby być świadkiem takiej sceny.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować