szczury walczą
Kategorie GryzonieKotyMałe zwierzakiWideo

Zażarta walka dwóch szczurów w parkingu podziemnych. Niezwykły filmik

Czasami przez zupełny przypadek zdarzy nam się być świadkiem jakiejś niezwykłej sceny… Czasami mamy wtedy ze sobą telefon komórkowy i uda nam się uchwycić zadziwiający moment. Tak też było tym razem!

Kobieta nagrała walkę dwóch szczurów… ale co tam robi ten kot?

8. lipca użytkowniczka Facebooka Cheez Goh wrzuciła na swój profil niezwykły filmik, jaki udało się jej przypadkiem nagrać. Kobieta szła do samochodu w garażu podziemnym, kiedy nagle jej oczom ukazał się przedziwny widok: dwa szczury biegały i toczyły między sobą zażartą walkę, a ich zmagania spokojnie obserwował z boku sceptyczny kot.

Zażarta walka dwóch szczurów w parkingu podziemnych. Niezwykły filmik
Źródło: facebook.com

„Wracałam do domu koło drugiej i zobaczyłam te dwa szczury biegające i goniące się nawzajem, jakby próbowały się nawzajem sprowokować. Na chwilę się rozdzieliły lecz już wkrótce znowu zaczęły i wtedy szybko wyjęłam telefon żeby to nagrać” – przyznała Cheez.

Na filmiku, który już stał się hitem widzimy szalejące szczury i kota, który zdaje się być postronnym obserwatorem całego zamieszania. A może jest sędzią w tym niezwykłym pojedynku…?

🐭On my way home to this amusing sight! We’re so used to seeing cats fighting. But have you ever seen rats fighting? 🐱A cat that never interrupts is a smart cat. Guess which rat did the cat chase after? 🚨🚨🚨The one that runs away from my direction or the ones that comes towards my direction? Guess correctly, i’ll buy you coffee ☕️For licensing/commercial usage of this video, please contact [email protected]

Opublikowany przez Cheez Goh Środa, 8 lipca 2020