×

Kobieta żyje w zgodzie z myszką, która wprowadziła się do jej domu. „Nie chcę jej wyrzucać”

Od jakiegoś czasu Monica Canova dzieli swój dom z nieproszoną – ale uroczą – współlokatorką, która teraz mieszka w jej kuchni. Owa współlokatorka jest myszą, której kobieta nadała imię Mousey.

Źródło: Monica Canova

Źródło: Monica Canova

Nie zaczęło się kolorowo

Pomimo bycia po imieniu z małą myszką, na początku ta znajomość wcale nie była tak serdeczna. Kiedy Monica po raz pierwszy dostrzegła gryzonia w swojej kuchni, wcale nie była zadowolona. Złość szybko jednak minęła.

Kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy, pomyślałam: „Cóż, to trochę obrzydliwe ”. Ale kiedy się do niej zbliżyłam, dostrzegłam jej małe, słodkie uszka. Spojrzała wtedy na mnie, jakby chciała powiedzieć: „Cześć!”. Wtedy zdałam sobie sprawę, że nie mogę jej wygonić. – opowiada Monica Canova.

@moncanova

Disney got it right #ratatouille #cookingathometiktoktv #fyp

♬ Le Festin (From „Ratatouille”) – Movie Sounds Unlimited

Myśli, że jest właścicielką domu

Oczywiście, łatwo wymienić wady dzielenia domu z myszą, ale Monica woli żyć w zgodzie z myszką zamiast próbować ją eksmitować.

Chociaż wcale nie jest wspaniale mieć mysz jako współlokatorkę, czułabym się źle, jeśli miałabym ją wyrzucić. Razem żyjemy w zgodzie i się dogadujemy, chociaż czasami mam wrażenie, że Mousey myśli, że to ona jest właścicielką mojego domu. – dodała Monica.

 

 

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować