Słodkie pieski

16 najsłodszych szczeniaków, jakie miałeś okazję zobaczyć

Słodkie szczeniaki zawsze potrafią poprawić humor. Masz dzisiaj zły dzień? Nie martw się, już za chwilę to się zmieni. Poniżej zobaczysz słodkie szczeniaki, a dokładniej zbiór zdjęć najbardziej uroczych szczeniaków, jakie kiedykolwiek miałeś okazję zobaczyć. One rozczulą każde serce!

Zobacz także: 8 ras psów, które najdłużej wyglądają i zachowują się jak szczeniaczki

Słodkie szczeniaki – 16 najbardziej uroczych szczeniaków, jakie miałeś okazję zobaczyć:

Szczeniak, który wygląda jak mieszanka jamnika z krową. Uroczy maluch podbija Internet

Urzekający szczeniaczek Moo to siedmiomiesięczny jamnik, za którym odwracają sie wszystkie głowy. Nie dość, że jest przesłodkim maluchem, to dodatkowo ma absolutnie wyjątkowe umaszczenie. On wygląda, jakby był mieszanką jamnika z krową!

Moo – szczeniaczek w kropki, który skradł serce całego Internetu

Moo to przeuroczy szczeniaczek jamnika, który szturmem podbił serca internautów i to nie tylko dlatego, że jest po prostu super słodki, ale również dlatego, że wygląda jakby był mieszanką psa z krową!

Mama Moo, Victoria, przyznaje, że ludzie często podchodzą do niej na ulicy i pytają, jak to możliwe, że Moo posiada tak wyjątkowo umaszczenie. Nie sposób jest przejść obok niego obojętnie!

Zobaczcie galerię zdjęć urzekającego szczeniaczka:

Słodki psiak śpi w najlepsze, kiedy nagle budzi go jego własne pierdnięcie

Szczeniaczki są tak urocze, że można się w nie wpatrywać godzinami. Ich nieporadność wzbudza tylko pozytywne odczucia. Tak samo było w przypadku tego maluszka, który słodko sobie drzemał.

Wpatrzeni w niego właściciele po raz kolejny nagrywali swojego czworonożnego przyjaciela, ale nie spodziewali się, że zarejestrują coś tak śmiesznego! Szczeniaczek wystraszył się bowiem swojego własnego pierdnięcia. Co za gapa!