×

Suczka zaprowadziła go do dziury wykopanej w środku lasu. Dziękował Bogu, że zajrzał do środka

Matka natura pomimo faktu, że dała zwierzakom naturalny instynkt przetrwania, tak urządziła ten świat, że często aby przetrwać zwierzęta potrzebują ludzkiego wsparcia.

Anonimowy mężczyzna w Finlandii widząc potrzebującą suczkę, która samotnie zmierzała do lasu, postanowił jej pomóc.

Mężczyzna zdawał sobie sprawę, że psinka rozpaczliwie szukała pożywienia. Kiedy próbował jej pomóc, zawsze uciekała, gdy próbował podejść. Wierzył i poznał po objawach fizycznych, że suczka musiała niedawno zostać matką, dlatego też zaczął za nią podążać.

Dzięki Bogu, że to zrobił. Kiedy dotarł do celu, zobaczył coś, czego się nie spodziewał.

Wewnątrz tajemniczej dziury znajdował się miot dziewięciu szczeniąt: trzy pieski i sześć suczek. Maluszki w chwili znalezienia były skulone w jamie, z której nie mogły się uwolnić, gdyż dookoła było bardzo ślisko. Mężczyzna, który dokonał niecodziennego znaleziska natychmiast powiadomił odpowiednie służby.

p1

Te szczenięta były potomkami dzikich psów i zachowywały się w ten sam sposób. Maluchy były przerażone, bały się ludzi. Ponadto miały pchły i wiele pasożytów.

p2

Lekarze powiedzieli, że jeśli mężczyzna, który znalazł zwierzęta nie powiadomiłby odpowiednich służb od razu, szczeniaki zamarzłyby. Jednocześnie podkreślili wkład matki maluchów, która zdołała utrzymać dziewiątkę swoich dzieci przy życiu tak długo!

p3

Szczenięta zostały odrobaczone. Z maluchami pracuje zespół ratowników, który szkoli czworonogi i przystosowuje je do życia wśród ludzi. Kiedy szczeniaki będą w 100% zdrowe i przeszkolone mogą zostać przyjęte przez osoby o dobrych sercach!

p4

Może Cię zainteresować