×

Mały husky wykłóca się z tatą. Filmik ma ponad 7 mln odsłon, można się popłakać

Szczeniaki potrafią każdego dnia rozśmieszać nas do łez i trudno się z tym nie zgodzić. Osobiście widziałam już w Internecie masę filmików z ich udziałem, które dosłownie rozłożyły mnie na łopatki. Prawdę mówiąc, chyba nie ma nic lepszego niż oglądanie tych uroczych maluchów w akcji. Jeżeli ty też lubisz śmiać się z głupkowatych szczeniaków, to znajdujesz się w idealnym miejscu. Czas, abyś poznał małą suczkę rasy husky o imieniu Sky. Mimo niedużych rozmiarów, ona ma spory temperament oraz niecodzienną zdolność to prowadzenia dyskusji. Pewnego dnia zaczęła kłócić się ze swoim tatą, a ich rozmowa stała się prawdziwym hitem w sieci.

Reklama

Mała Sky lubi kłócić się ze swoim tatą

Psy rasy husky są znane ze swojej melodyjności oraz niezliczonych nakładów energii. Nie inaczej jest w przypadku Sky. Ten mały szczeniak uwielbia wyrażać to, co myśli na dany temat. Lubi mieć swoje na wierzchu i nie boi się rozpoczynać kłótni. Trzeba walczyć o swoje!

„Moja Sky kocha wdawać się w sprzeczki. Ona zawsze ma coś do powiedzenia i najchętniej zawsze chciałaby mieć ostatnie słowo.” – przyznał Aaron Dissell, opiekun suczki.

Zabawna wymiana zdań

Pewnego dnia mała husky odpoczywała na kanapie wraz ze swoim opiekunem. Rozpoczęło się od małej wymiany zdań, która nagle przerodziła się w gorącą kłótnię. Suczka zaczęła przezabawnie odpowiadać swojemu opiekunowi, a on mówił jej, żeby się uciszyła. Sky jednak nie za wiele sobie z tego robiła.

Reklama

„Jeżeli ona już zacznie kłótnię, to ciężko ją uciszyć. To taka mała zadziora. Mówiłem jej, że jest dzieckiem i powinna szanować dorosłych. Ją jednak nie za bardzo to interesowało.” – mówi Aaron.

Przezabawne zakończenie

Mała husky zawzięcie się kłóciła i nie chciała przestać. W pewnym momencie sprawy nabrały zupełnie nowego obrotu, bo Sky zaczęła gryźć swoją tylną łapkę i to całkowicie ją zafascynowało.

„To było takie zabawne. Była taka zawzięta, a nagle zainteresowała się swoją łapką i zaczęła ją gryźć. Zupełnie zapomniała o naszej kłótni. Ona jest taka śmieszna. Każdego dnia poprawia mi humor.” – dodał Aaron.

Śmieszna kłótnia została uwieczniona na filmiku

Wszystko zostało nagrane, a wideo umieszczono w sieci. Mała Sky podbiła serca ludzi z całego świata. Od czasu publikacji filmik został obejrzany już przez ponad 7 milionów użytkowników. Jeżeli ty też masz ochotę na odrobinę śmiechu, to filmik z udziałem zadziornego szczeniaka znajduje się poniżej.

Reklama

 

Sky – jesteś po prostu najlepsza!

Twój pies też lubi się tak kłócić? Podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu!

Reklama

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować