×

Suczka zaczęła rodzić. Nagle weterynarz zdał sobie sprawę, jak wielki błąd popełnił

Poznajcie suczkę rasy dalmatyńczyk o imieniu Miley. Kiedy zaszła w ciąże, weterynarz oszacował, że urodzi ok. 3 szczeniaki. Kiedy poród w końcu się zaczął, lekarz zdał sobie sprawę, że popełnił ogromny błąd. Zamiast 3 szczeniąt, suczka urodziła ich aż 18!

CCDalmatians / Rumble

CCDalmatians / Rumble

Opiekunka suczki, Cecilia Langton-Bunkergot, już wcześniej podejrzewała, że Miley może wydać na świat więcej niż 3 maluchy, ponieważ brzuch czworonoga był bardzo duży.

Badania USG wykazały jednak jedynie 3 szczeniaki w łonie Miley. Wniosek nasuwa się jeden – albo weterynarz musi naprawić swoją maszynę do USG, albo potrzebuje nowej pary okularów!

CCDalmatians / Rumble

CCDalmatians / Rumble

Miley wydała na świat 12 córek i 6 synów. Wszystkie dzieci są zdrowe jak ryby.

Niestety Miley nie jest w stanie poradzić sobie z tak dużą liczbą dzieci, więc Cecilia i jej mąż pomagają suczce w karmieniu maluchów przy pomocy butelki.

Ballarat Veterinary Practice / Facebook

Ballarat Veterinary Practice / Facebook

18 szczeniąt to największy dotychczas miot psów rasy dalmatyńczyk. Całej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego!

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować