×

Popłakała się, gdy jej szczeniak zaczął jeść obiad. Od razu chwyciła za telefon

Każdy psi rodzic wie, że szczenięta prawie cały czas są głodne. Bez względu na to, ile zjedzą, ich głód nigdy nie ma końca. Kiedy więc małe psiaki w końcu dostają swój wyczekany posiłek, ich podekscytowanie nie ma granic, co okazują w najbardziej zabawny sposób – jak ten maluszek. Gdy właścicielka zobaczyła, w jaki sposób jej szczeniak je obiad, pękła ze śmiechu. Od razu chwyciła za telefon i wszystko nagrała. Od czasu publikacji wideo obejrzało już ponad 5 milionów osób!

Jest tak podekscytowany jedzeniem, że nie kontroluje swojego ciała

Poznaj uroczego szczeniaka rasy boston terrier. Gdy maluszek je swój posiłek, z ekscytacji nie jest w stanie kontrolować swojego ciała. W czasie jedzenia jego tylne łapki powoli same zaczynają się rozciągać, a następnie unosić w powietrzu. Dolna połowa psiaka jest tak zajęta, że zapomina o sile grawitacji i próbuje go przewrócić.

Gdy właścicielka malucha zobaczyła, co się dzieje, od razu chwyciła za telefon, aby wszystko nagrać. W międzyczasie prawie pękła ze śmiechu i wcale nie ma się co dziwić!

Śmiech, który zaraża

Ale najzabawniejsza część filmiku wciąż przed tobą. To, co sprawia, że ten filmik jest taki śmieszny, to reakcja właścicielki podczas nagrywania. Jej zabawny śmiech zarazi nawet największego gbura! I wcale nie ma się jej co dziwić – my też nie możemy przestać się śmiać, gdy widzimy tego malucha w akcji.

Wszystko możesz obejrzeć na poniższym filmiku. Od czasu publikacji wideo obejrzało już prawie 5 milionów osób:

Boston terrier znany również jako terier bostoński to nieduży pies pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Ze względu na wygląd ludzi często mylą go z buldogiem francuskim. Ma krótką i delikatną sierść. Występuje w umaszczeniu czarnym, pręgowanym lub foczym z białymi znaczeniami. W obrębie rasy występują trzy kategorie wagowe – lekka, średnia oraz, ciężka. Wysokość w kłębie dla tych psów wynosi około 38-43 cm.

Jest to wesoły, towarzyski i przyjazny pies, który silnie przywiązuje się do członków swojej rodziny. Potrzebuje mieć bliski kontakt z opiekunami. Dobrze dogaduje się zarówno z dziećmi jak i innymi zwierzętami. Boston terriery są energiczne i żywiołowe – wymagają codziennej dawki ruchu oraz zabaw. Średnio żyją około 13-15 lat.

Zobacz także: Film z tym szczeniakiem obiegł całą sieć. Jego reakcja na czkawkę bawi do łez

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować