10 ptaków, które wyglądają jak przybysze z innej planety

Według badań, na świecie istnieje około 10 500 znanych gatunków ptaków. Niektóre z nich wyglądają jak prawdziwi kosmici i potrafią zaskoczyć nie tylko swoimi kolorami i kształtem, ale także swoim zachowaniem. Poniższe gatunki naprawdę przypominają przybyszów z innej planety. Nie wierzysz? No to patrz na to!

10 ptaków, które wyglądają jak przybysze z innej planety:

18 papużek, które wylądowały na Ziemi, aby zarażać nas pozytywną energią

Są kolorowe, zawadiackie i zawsze niesamowicie ciekawe świata. Papugi mają w sobie coś wyjątkowego, co czyni je zupełnie innymi pupilami niż pozostałe zwierzaki. Oto 18 kolorowych wariatów, które zarażają pozytywną energią.

18 papużek, które wylądowały na Ziemi, aby zarażać nas pozytywną energią:

30 zdjęć udowadniających, że ptaki z przodu i z boku wyglądają zupełnie inaczej

Fotograf Ruurd Jelle van der Leij postanowił zrobić ptakom zdjęcia pokazujące je od różnych stron. To zadziwiające, jak niektóre z nich potrafią przez to wyglądać zupełnie inaczej na każdej z fot. Perspektywa ma ogromne znaczenie!

30 zdjęć udowadniających, że ptaki z przodu i z boku wyglądają zupełnie inaczej:

25 zabawnych ptaków, które są tak słodkie i radosne jak dzieci

Pierzasty świat to znacznie więcej niż tylko zarozumiałe gołębie lub irytujące mewy. Istnieją przeróżne rodzaje ptaków, a znaczna cześć z nich ma w sobie mnóstwo nieodpartego uroku.

25 zabawnych ptaków, które są tak słodkie i radosne jak dzieci:

Parszywa trzydziestka złośliwych ptaków, które lubią wykręcać ludziom numery

Wydaje się, że większość z nich to takie milutkie zwierzątka. Niewinne, bezbronne i na pewno nie agresywne. A okazuje się, że to nieźli złośliwcy i kpiarze. Oto parszywa trzydziestka ptaków, które lubią wykręcać ludziom numery.

Parszywa trzydziestka złośliwych ptaków, które lubią wykręcać ludziom numery: