Maleńki pingwin podchodzi do mężczyzny, a po chwili daje niezły pokaz

Uroczy pingwin „Cookie” stał się międzynarodową gwiazdą Internetu. I słusznie! A wszystko za sprawą nagrania, które od 2010 roku obejrzało już ponad 12 milionów Internautów.

Co jest takiego niezwykłego w tym nagraniu? Nieziemska reakcja pingwina, kiedy zwierzak podchodzi do opiekuna z ZOO w Cincinnati. Po tym jak mężczyzna zaczyna go głaskać, zwierzak robi coś mega uroczego. Jego małe show z trzepotaniem skrzydełek z pewnością zrobi na Tobie wrażenie. Po prostu musisz je zobaczyć!

Jeśli spodobało Ci się to nagranie, udostępnij je dalej!

Mała kaczka codziennie rano ma przezabawny rytuał. Mężczyźnie w końcu udaje się ją nagrać

Charley jest malutką żółtą kaczuszką. Jak się okazuje jest to niesamowita przyjaciółka swojego właściciela, która codziennie rano robi coś wyjątkowego. Można nawet stwierdzić, że jej zachowanie stało się porannym rytuałem tej dwójki.

Co też robi Charley? Otóż kaczuszka codziennie rano czeka na swojego właściciela, aby mu towarzyszyć. Kiedy ten przyśpiesza, maluszek również zaczyna biec, tak jakby nie chciał rozdzielić się ze swoim właścicielem.

Nagranie zobaczyło już ponad 10 mln osób! Ty również musisz je zobaczyć! No i oczywiście daj znać co sądzisz o małej i uroczej bohaterce. Chciałbyś mieć takiego przyjaciela?