×

Zrozpaczona papuga opłakuje śmierć partnera. 45 sekunda filmiku złamała nam serce

Niektórzy myślą, że zwierzęta pozbawione są emocji i uczuć wyższych. Ci ludzie bardzo się jednak mylą. Tak naprawdę zwierzęta czują podobnie jak my – kochają, boją się czy też cierpią po stracie bliskich. Widzieliśmy już wiele tego dowodów, a dziś przychodzimy z kolejnym. Tym razy dotyczy ptaków, a dokładniej kakadu różowych. Jedna z papug była zdruzgotana po śmierci swojego partnera. To pożegnanie łamie serce.

Reklama

Pary na całe życie

Kakadu różowe są niesamowitymi ptakami – łączą się w pary na całe życie i bronią swojego terytorium przed konkurentami. Wspólnie karmią swoje młode.

Ból po stracie partnera

Kakadu była całkowicie zdruzgotana po śmierci swojego partnera. Opłakiwała swojego ukochanego, a na końcu (ok. 45 sekunda) czule pożegnała go po raz ostatni. Ten filmik łamie serce na tysiące kawałków, a od czasu publikacji na Twitterze ma już ponad 969 tysięcy wyświetleń. Oto on:

Reklama

Reklama

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować