×

Zajrzała do kurnika i zamarła. jej kura miała przerażającego “gościa”

Cóż, ta historia może wydawać się odrobinę niezręczna. W zeszłym tygodniu Sara Allison przebywała w domu swoich rodziców w Teksasie, gdy nagle natknęła się na bardzo ciekawą scenę. Gdy kobieta poszła sprawdzić, co słychać u kur jej rodziców, odkryła tajemniczą schadzkę. Nieoczekiwany gość znajdował się w klatce jednego z ptaków. Owym gościem był wąż zwinięty w kłębek tuż obok kury.

Kobieta przyłapała kurę na tajnej schadzce z wężem

Źródło: Sara Allison

Źródło: Sara Allison

Sara była w ciężkim szoku

Kobieta była trochę przerażona, ale jeszcze bardziej szokujące było to, że kurze absolutnie nie przeszkadzała obecność węża. Wyglądała, jakby była nawet zadowolona, że przyszedł ją odwiedzić.

„Ten wąż w ogóle jej nie przeszkadzał. Nie mam pojęcia, w jaki sposób doszło do tego spotkania. Być może po prostu zwinął się pod nią, a ona nie chciała się ruszyć.” – opowiada Sara.

Jakkolwiek do tego doszło, widok był dość niecodzienny

Źródło: Sara Allison

Źródło: Sara Allison

Okazało się, że to nie były pierwsze odwiedziny węża

Rodzice Sary już wcześniej znajdowali go w klatce, jednak teraz po raz pierwszy został przyłapany na przytulaniu się z jedną z kur. Ten wąż zbożowy jest dobrze znany rodzicom Allison. Pojawił się, by odegrać istotną rolę w utrzymywaniu pokoju w tym miejscu. Mieszka w zepsutym samochodzie przylegającym do klatki i od czasu do czasu odwiedza kury, aby skosztować ich świeżych jaj. W zamian za to wąż wypędza szkodniki, które mogą im zaszkodzić.

Ojciec Sary nazywa tego węża swoim kumplem

Źródło: Sara Allison

Źródło: Sara Allison

Intencje węża

To wszystko nadal nie wyjaśnia, dlaczego wąż zdecydował się położyć pod kurą tamtego wieczoru. Być może zwyczajnie uznał, że jest to idealne miejsce, by uciec przed chłodem.

„Kto wie? Może było mu zimno i w ten sposób chciał się po prostu ogrzać? Wszystko jest możliwe. Chyba nic mnie już nie zdziwi.” – powiedziała Sara.

Źródło: Sara Allison

Źródło: Sara Allison

Chociaż sam fakt, że wąż mógł przytulać się z kurą, jest dziwny, to w całej tej historii jest także coś słodkiego. W końcu, jeśli ci dwoje mogą się dogadać, to dlaczego miałoby to nam przeszkadzać? Może węże wcale nie są takie złe, jak nam się wydaje?

 

Może Cię zainteresować