×

Dzieci próbowały powstrzymać węża, który rzucił się na ich psa. Straszna walka

Trzej młodzi chłopcy dzielnie walczyli z ogromnym wężem, który owinął się wokół tylnej części ciała i łap ich ukochanego psa. Czworonóg wydaje się być oszołomiony, podczas gdy jego towarzysze walczą z niebezpiecznym gadem.

Wąż owinął się wokół psa i chciał go zabić

Jeden z chłopców próbował przyprzeć głowę węża do trawy, podczas gdy dwaj młodsi chłopcy próbują zmusić węża do poluzowania swojego uchwytu. Rzucali w gada dużymi liśćmi.

Chłopcy ani przez chwilę się nie poddali

Starszy chłopiec używa drąga, aby utrzymać głowę gada przy ziemi, podczas gdy jego dwaj towarzysze próbują rozplątać węża. Dzieci obracają ciało psa z boku na bok, aby pomóc zrzucić gada.

Następnie chwytają węża za oba końce i ciągną je w przeciwnych kierunkach, aby ostatecznie osłabić uchwyt gada i uwolnić czworonoga. Zadanie było trudne, ale chłopcy ani przez chwilę się nie poddali.

W końcu się udało!

W oznace zwycięstwa starszy chłopiec chwyta węża, który okazuje się być dłuższy niż jego wzrost. Psiak w końcu jest bezpieczny, a los węża pozostaje nieznany.

Ci chłopcy to prawdziwi bohaterowie!

Wykazali się ogromną odwagą, a dzięki nim ich ukochany piesek żyje i jest bezpieczny. Brawo!

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować