×

Z okazji Walentynek ZOO nada karaluchom imiona waszych byłych

Na świetny pomysł wpadło pewne ZOO w teksaskim El Paso. Zaproponowało, że z okazji Walentynek nada zgrai karaluchów imiona byłych chłopaków, które zostaną podesłane przez kobiety. Następnie owymi karaluchami nakarmi surykatki.

Mężczyźni przerażeni?

Jaki jest idealny prezent walentynkowy? ❤️ Oczywiście nazwanie karalucha imieniem swojego byłego! Prześlij nam imię swojego byłego, a my nazwiemy tak karalucha! A potem nakarmimy nimi surykatkę. Obejrzyj to na Facebooku na żywo lub na naszej stronie internetowej w Walentynki o 14:15, aby zobaczyć, jak surykatki pożerają te małe robaki!

Jakże nie powtórzyć?

Można jedynie przyklasnąć takiemu pomysłowi. Warto zaznaczyć, że propozycja złożona przez ZOO pochodzi z 2019 r., ale post z jakiegoś powodu w tym roku ponownie zdobył ogromną popularność i przedstawiciele ZOO bardzo poważnie rozważają powtórzenie zabawy albo zastąpienie jej podobnym pomysłem.

Zrobimy polską wersję?

Swoją drogą może któreś nasze polskie ZOO powinno rozważyć zrobienie tego typu promocji. I to najlepiej nie przed Walentynkami, ale po nich – by dziewczyny mogły się wyżyć na mężczyznach, o których raczej wolałyby zapomnieć…

A jak ma na imię Twój były?

Może Cię zainteresować