×

Tragiczna wizyta w ZOO. Żyrafa zaatakowała dziecko, jest wideo

Wizyta w ZOO dla pewnej rodziny miała skończyć się zupełnie inaczej. Miał to być przyjemny, rodzinny wypad. Rodzice nie przewidywali, że ich dziecko padnie ofiarą ataku podczas karmienia żyraf. Całe zajście nagrano, a następnie umieszczono na platformie Tik Tok. Internauci nie kryli swoich emocji, a pod wideo pojawiło się wiele komentarzy.

Wizyta w ZOO omal nie skończyła się tragedią

To miała być przyjemna, rodzinna wizyta w ZOO. Rodzice przygotowali dla swojej pociechy cały dzień atrakcji wśród zwierząt. Nie spodziewali się jednak tego, co stanie się później. Kiedy spokojnie spacerowali alejkami, postanowili skorzystać z okazji i wziąć udział w karmieniu żyraf. To miała być frajda dla całej rodziny, ale stało się inaczej. Całą sytuację nagrano, a następnie opublikowano na Tik Toku.  Jak do tego doszło?

Rodzice siłowali się z żyrafą

Kiedy mama podała synowi liść, aby mógł nakarmić żyrafę, maluch bardzo się ucieszył. Miało to być dla niego niezapomnianym doświadczeniem. I takim właśnie było, jednak w negatywnym znaczeniu. Ponieważ gdy żyrafa otrzymała liść od chłopca, nagle stało się coś nieoczekiwanego! Zwierzę podniosło liść do góry wraz z dzieckiem, który przerażony wisiał aż metr nad ziemią. W tym momencie wszyscy wpadli w panikę! Rodzice w emocjach dobiegli do dziecka i mocno złapali go za nogi, szarpiąc się z żyrafą. To był niecodzienny i szokujący widok. Na szczęście w końcu udało się uratować chłopca, który z pewnością na długo zapamięta tę wizytę w ZOO.

Internauci nie skrywali swoich emocji i rzewnie komentowali  całe zajście pod filmikiem pisząc m.in. że mama chłopca miała niezwykły refleks. Inni zaś pisali, że gdyby nie jej reakcja, cała sytuacja mogła skończyć się fatalnie. Jeszcze inni dziwili się, że żyrafa może być tak silna i uparta. Z pewnością mamie chłopca należą się brawa za szybką reakcję.

Wszystko możesz zobaczyć na poniższym filmiku:

@nycvillagegirl

Giraffe are the best, aren’t they? #funnygiraffe #zoo #zoofails #funny #pets #persoftiktokfunny #giraffeoftiktok #zoofail #giraffelover

♬ Original Sound – Unknown

Może Cię zainteresować