×

Pijana Rosjanka wkradła się na wybieg lwów. Mina szybko jej zrzedła, takiego finału nie przewidziała

Pijani ludzie potrafią być niezwykle nieobliczalni w swoim zachowaniu. Mogą zrobić szkodę sobie lub innej osobie, a nawet zwierzęciu. Najczęściej wtedy włącza im się albo bezmyślność albo agresja, a najczęściej jedno i drugie. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać pijaną Rosjankę, która przeskakuje do wybiegu dla lwów w ZOO. To, co stało się później, jeży włos na głowie…

Reklama

Kobieta wskoczyła na wybieg dla lwa

Nie od dziś wiadomo, że alkohol odbiera ludziom rozum. I tak też stało się w przypadku pijanej kobiety, która z nieznanych sobie powodów najpierw podeszła do wybiegu dla lwów, a następnie przeskoczyła przez ogrodzenie. Wszystko działo się w rosyjskim Ussuryjsku. Całe zdarzenie nagrał tamtejszy monitoring. Później filmik znalazł się w sieci ku przestrodze. Nie ustalono motywu zachowania pijanej.

Może stracić rękę

Kiedy kobieta znalazła się już na wybiegu, wszystko zadziało się w ułamku sekundy. Lew widząc intruza na swoim terenie, od razu zareagował. Rzucił się na rękę kobiety, a gdyby nie szybka pomoc świadków, z pewnością wszystko skończyłoby się o wiele gorzej. Na miejsce od razu wezwano pogotowie, które zabrało pijaną i ranną kobietę do szpitala. Tam przeszła serię zabiegów na rękę. Lekarze nie są w stanie potwierdzić, czy da się ją uratować. Kobieta przez swoją bezmyślność może stracić rękę. 

Reklama

Przestroga dla wszystkich

Gdyby nie trzech pracowników ZOO, którzy widzieli całe zajście i ruszyli na pomoc kobiecie, z pewnością lew rozszarpałyby ją na miliony kawałków. Przed przyjazdem karetki udzielili jej wstępnej pomocy i opatrzyli ranę.

W związku z zaistniałą sytuacją ZOO wydało na swojej stronie oświadczenie, prosząc aby nie przychodzić w to miejsce pod wpływem alkoholu. Podkreślają też, że historia kobiety to dobra przestroga dla wszystkich. Mamy nadzieję, że więcej nic takiego nie będzie miało miejsca. Sprawą zajmuje się lokalna policja.

Reklama

 

Reklama

Może Cię zainteresować