Kategorie DzikieWideoZwierzaki

Zawołał słonika, a reakcja malucha rozczula do granic możliwości. „Niezapomniane przeżycie!”

Filmik z udziałem małego słonika przytulającego się do mężczyzny rozczulił internautów z całego świata. Nie bez powodu odtworzyło go już ponad 22 miliony ludzi. Co za miłość!

To słonie są tam najważniejsze

Vivian i Arthur wybrali się do Chiang Mai w Tajlandii, gdzie odwiedzili Farmę Słoni Patara. To miejsce, którego właściciele oraz personel skupiają się wyłącznie na opiece zdrowotnej i zarządzaniu hodowlą tych zagrożonych gatunków, a także pomagają wyzdrowieć słoniom, które zostały ranne w wyniku wybuchu bomb minowych. Turyści są tam na drugim miejscu.

Kiedy tam przyjechaliśmy, musieliśmy naprawdę ciężko pracować i nauczyć się, co to znaczy opiekować się tymi niesamowitymi stworzeniami. Obejmowało to karmienie słoni ich codziennymi posiłkami, kąpanie, szorowanie i mycie ich w rzece, a na koniec zabawa odrobina zabawy. – wspomina para.

Zawołał słonika, a reakcja malucha rozczula do granic możliwości. „Niezapomniane przeżycie!”
Źródło: Vivian H. / youtube.com

Ile miłości!

Pod koniec pierwszego dnia na farmie, para miała niepowtarzalną okazję pobawić się z dwumiesięcznym słonikiem o imieniu Tara. Gdy tylko maluch usłyszał, że ​​Arthur go woła, od razu podbiegł i czule się do niego przytulił.

To było naprawdę niezapomniane przeżycie. – przyznał Arthur.

Zawołał słonika, a reakcja malucha rozczula do granic możliwości. „Niezapomniane przeżycie!”
Źródło: Vivian H. / youtube.com

Filmik, który rozczulił internautów

Filmik z udziałem słonika i Arthura trafił do Internetu i szybko podbił serca ludzi z całego świata. Nie bez powodu ma już ponad 22 miliony odtworzeń! A oto wideo:

Słonie to niezwykle inteligentne i empatyczne zwierzęta

Słonie odznaczają się bardzo dużym poziomem empatii i inteligencji. Te zwierzaki mają wysoko rozwinięte umiejętności społeczne. Słonie rozwijają się, gdy żyją wraz z innym przedstawicielami swojego gatunku. Te zwierzaki słyną ze swojej empatii i zawsze mogą na siebie wzajemnie liczyć.

Słonie często żyją w stadach i wytwarzają pomiędzy sobą głębokie więzy. Do takich grup należą samice oraz małe słoniątka, które są wciąż karmione przez matki. W stadzie znajduje się zaledwie kilku przedstawicieli płci męskiej. To jednak nie oni rządzą stadem. Grupie przewodzi najstarsza i największa samica, ponieważ wśród słoni panuje matriarchat.

Podobnie jak ludzie, słonie mogą doświadczać i wyrażać wiele emocji takich jak szczęście, smutek oraz żal. Przedstawiciele tego gatunku odznaczają się również zdolnością do wyrażania głębokiej troski o inną istotę.