×

Mężczyzna został zaatakowany przez śmiertelnie jadowitego węża podczas jazdy samochodem

Australia to miejsce, o którym krążą legendy – gigantyczne pająki, przerażających rozmiarów jaszczurki, atakujące ludzi krokodyle… Ta historia jest potwierdzeniem, że Australia to miejsce w którym trzeba być wyjątkowo czujnym!

Reklama

Zobacz także: 21 przerażających zdjęć, które pokazują, że Australia to miejsce dla odważnych

Mężczyzna walczy z jadowitym wężem prowadząc samochód

Ta historia spowoduje dreszcze przerażenia u kierowców: 27-latek jadąc autostradą w stanie Queensland zorientował się, że ma w aucie pasażera na gapę – węża. Nie był to jednak zwykły zaskroniec, tylko jeden z najbardziej jadowitych wężów świata -nibykobra siatkowana, której ukąszenia powoduje paraliż i wylew krwi do mózgu.

Reklama

„Im bardziej ruszałem nogami, tym bardziej owijał się wokół mnie. Jego głowa zaczęła uderzać w fotel między moimi nogami” – opowiada przerażony mężczyzna.

Skończyło się na szoku

Mężczyzna walcząc z gadem za pomocą noża i pasów bezpieczeństwa próbował zatrzymać samochód. Kiedy udało mu się go zabić, pomyślał że został ukąszony i postanowił jak najszybciej jechać do szpitala, jednak po drodze został jeszcze zatrzymany przez policję. Kiedy funkcjonariusze usłyszeli jego przerażającą historię, wezwali pomoc medyczną.

Na szczęście okazało się że 27-latek nie został ukąszony a znajdował się jedynie w stanie szoku.

Reklama

Morał z tej historii jest jasny – jeśli jesteście w Australii, zawsze sprawdzajcie wnętrze swojego samochodu!

https://www.facebook.com/339665603253/videos/272362133987010

Reklama

Może Cię zainteresować